Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2019Äriregister
- Aadress
- Paasiku tn 4-295ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55636107Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62011 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102386062MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 590 404 € | 134 993 € | 1 113 765 € | €1.6m | 23 | 27.03.2024 |
| 2022AUD | 2 179 487 € | 547 396 € | 978 772 € | €1.7m | 30 | 29.12.2023 |
| 2021AUD | 2 955 542 € | 2 463 663 € | 2 466 163 € | €2.6m | 13 | 30.12.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 2500 € | €3k | 0 | 15.05.2021 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 2500 € | €3k | 0 | 07.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 32 € | 2990 € | 3235 € | 3 |
| 2025 | 504 € | 12 314 € | 12 502 € | 3 |
| 2024 | 9013 € | 34 733 € | 34 951 € | 4 |
| 2023 | 1 457 627 € | 451 175 € | 484 570 € | 4 |
| 2022 | 835 511 € | 460 023 € | 489 990 € | 30 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 32 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | 14 € | 68 € | 49 € | 373 € |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €1k | €1k | €1k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €7k | €11k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €7k | €11k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €142k | €470k | €427k | €419k |
| Riigimaksud 2023 | €122k | €121k | €118k | €91k |
| Tööjõumaksud 2023 | €130k | €130k | €126k | €98k |
| Töötajaid 2023 | 31 | 30 | 32 | 4 |
| Käive 2022 | €813k | €21k | 341 € | €1k |
| Riigimaksud 2022 | €104k | €115k | €123k | €118k |
| Tööjõumaksud 2022 | €112k | €123k | €128k | €127k |
| Töötajaid 2022 | 29 | 30 | 30 | 30 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded05.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
05.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50114245 / 6 · Olek: Jõustunud
13.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50114245 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50114245 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
08.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
08.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50114245 / 4 · Olek: Jõustunud
08.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50114245 / 3 · Olek: Jõustunud
01.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50114245 / 2 · Olek: Jõustunud
01.03.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2019
Esmakanne
Ä 50114245 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Maksim ŠamarinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte