Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.03.2019Äriregister
- Aadress
- Villardi tn 23-3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47271 — Muude toidukaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102141964MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 536 665 € | −61 862 € | 155 050 € | €1.4m | 0 | 11.06.2025 |
| 2023 | 918 079 € | 1112 € | 477 913 € | €1.7m | 0 | 26.06.2024 |
| 2022 | 1 590 716 € | 318 607 € | 476 800 € | €1.9m | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 589 182 € | 490 576 € | 608 193 € | €1.5m | 0 | 23.08.2022 |
| 2020 | 1 594 837 € | 429 252 € | 588 087 € | €921k | 0 | 08.03.2022 |
| 2019 | 421 644 € | 158 835 € | 158 835 € | €164k | 0 | 04.03.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 92 980 € | 351 € | 0 € | — |
| 2025 | 464 127 € | 642 € | 0 € | — |
| 2024 | 525 198 € | 428 € | 0 € | — |
| 2023 | 508 328 € | 267 € | 0 € | — |
| 2022 | 502 296 € | 591 € | 1 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €93k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 351 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €136k | €132k | €112k | €84k |
| Riigimaksud 2025 | 321 € | — | — | 321 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €115k | €142k | €133k | €135k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 214 € | — | 214 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €159k | €114k | €123k | €113k |
| Riigimaksud 2023 | 267 € | 0 € | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €129k | €72k | €126k | €175k |
| Riigimaksud 2022 | 542 € | — | — | 49 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | 1 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded15.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 9 · Olek: Jõustunud
15.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
12.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 8 · Olek: Jõustunud
12.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.01.2023
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 6 · Olek: Jõustunud
27.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.02.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50114480 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.11.2021
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 5 · Olek: Jõustunud
05.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 4 · Olek: Jõustunud
13.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50114480 / 3 · Olek: Jõustunud
25.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50114480 / 2 · Olek: Jõustunud
22.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.03.2019
Esmakanne
Ä 50114480 · Olek: Jõustunud
05.03.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Angelo SabatoJuhatuse liige, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet