14679981RegistrisOsaühing

Tisleristuudio OÜ

Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine tegevusala alusel registreeritud 12. märts 2019. Põhitegevuskoht Harkujärve küla, Harku vald, Harju maakond.

Harkujärve küla, Harku vald, Harju maakondEMTAK 16239Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine7+ aastat
Värskendatud 32 min tagasi
Käive
€13k
▼ 22% vs 2023
Töötajaid
2024. aruande seisuga
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 32 min tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
12.03.2019Äriregister
Aadress
Oja põik 2, Harkujärve küla, Harku vald, 76912 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Veebileht
www.tisleristuudio.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 56562009Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 16239 — Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmineÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 32 min tagasi
HT
Sünniaeg 1977 · 49 a · juhatuse liige alates 12.03.2019
Juhatuse liige
TO
· juhatuse liige alates 28.08.2024
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 32 min tagasi
EO
· asutaja alates 11.03.2019
Asutaja · €2k
HT
Sünniaeg 1977 · 49 a · asutaja alates 11.03.2019
Asutaja · 834 €

Osanikud (2)

Äriregister · 32 min tagasi
EO
· osanik alates 03.09.2023
Osanik 67% · €2k
HT
Sünniaeg 1977 · 49 a · osanik alates 03.09.2023
Osanik 33% · 834 €

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 32 min tagasi
EO
· tegelik kasusaaja alates 13.01.2020
Tegelik kasusaaja
HT
Sünniaeg 1977 · 49 a · tegelik kasusaaja alates 13.01.2020
Tegelik kasusaaja

Tehnoloogiad

BuiltWith · 6 päeva tagasi
tisleristuudio.ee3 aktiivset tehnoloogiat 2 grupis
Vidinad2Hosting1
Kategooriate jaotus
Vidinad (2)
Hosting (1)

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€13kviimane
€20k€10k0
2019: €4k2020: €6k2021: €10k2022: €11k2023: €17k2024: €13k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-13kviimane
€10k€-5k€-20k
2019: 871 €2020: −550 €2021: €8k2022: €10k2023: 899 €2024: €-13k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202413 153 €−12 661 €8907 €€14k023.04.2025
202316 915 €899 €21 568 €€27k023.05.2024
202210 859 €9974 €20 669 €€26k020.06.2023
20219540 €7873 €10 695 €€20k016.06.2022
20206490 €−550 €2821 €€7k127.06.2021
20193809 €871 €871 €€7k005.11.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Ajalugu (10)

Äriregister kanded
28.08.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.08.2024
Muutmiskanne
Ä 50114917 / 5 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50114917 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
09.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50114917 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
13.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50114917 / 2 · Olek: Jõustunud
12.03.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
12.03.2019
Esmakanne
Ä 50114917 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.