14698048RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

CR Sports Management OÜ

Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine tegevusala alusel registreeritud 5. aprill 2019. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine7+ aastat
Värskendatud 9 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
0 €
▼ 100% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€3k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 13.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 9 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
05.04.2019Äriregister
Aadress
F. R. Faehlmanni tn 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10125 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
KMKR number
EE102149173MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 9 h tagasi
DC
· juhatuse liige alates 05.04.2019
Juhatuse liige
TC
· juhatuse liige alates 04.06.2019
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 9 h tagasi
DC
· asutaja alates 04.04.2019
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 9 h tagasi
TC
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 9 h tagasi
TC
· tegelik kasusaaja alates 11.12.2024
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
Käive · 2020–2024
€694kviimane
€5.0m€2.5m0
2020: €71k2021: €1.0m2022: €2.1m2023: €1.7m2024: €694k
202020222024
Puhaskasum · 2019–2024
€178kviimane
€1.0m€500k−500 €
2019: −260 €2020: €51k2021: €576k2022: €650k2023: €115k2024: €178k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024694 232 €177 560 €960 485 €€1.0m130.06.2025
20231 719 000 €115 174 €792 925 €€795k122.10.2024
20222 084 787 €650 181 €736 752 €€753k119.12.2023
20211 025 478 €575 735 €581 667 €€609k129.06.2022
202070 843 €50 692 €52 932 €€53k009.06.2022
2019−260 €−260 €622 €030.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv0 €1992 €1208 €1
202516 632 €59 420 €6312 €1
2024797 224 €20 544 €6121 €1
20232 673 624 €23 762 €8137 €1
20222 564 042 €182 002 €4957 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 20260 €
Riigimaksud 2026€2k
Tööjõumaksud 2026€1k
Töötajaid 20261
Käive 2025€7k€7k€2k290 €
Riigimaksud 2025€52k€3k€2k€2k
Tööjõumaksud 2025€2k€1k€2k€2k
Töötajaid 20251111
Käive 2024€-115k€377k€101k€434k
Riigimaksud 2024€2k€2k€2k€14k
Tööjõumaksud 2024€1k€2k€1k€2k
Töötajaid 20241111
Käive 2023€219k€127k€735k€1.6m
Riigimaksud 20230 €€13k€6k€5k
Tööjõumaksud 2023€2k€1k€3k€2k
Töötajaid 20231111
Käive 2022€203k€504k€823k€1.0m
Riigimaksud 2022€3k€14k0 €€165k
Tööjõumaksud 2022€2k€1k972 €958 €
Töötajaid 20221111

Ajalugu (15)

Äriregister kanded
21.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50116877 / M5 · Olek: Jõustunud
15.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50116877 / M4 · Olek: Jõustunud
13.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50116877 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50116877 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
08.06.2022
Aruandetrahvimäärus
Ä 50116877 / M2 · Olek: Jõustunud
04.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50116877 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50116877 / 4 · Olek: Jõustunud
24.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50116877 / 3 · Olek: Jõustunud
08.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
04.06.2019
Muutmiskanne
Ä 50116877 / 2 · Olek: Jõustunud
04.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.04.2019
Esmakanne
Ä 50116877 · Olek: Jõustunud
05.04.2019
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Thiago Cruz ReggianiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte