Üldandmed
Äriregister · 29 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.04.2019Äriregister
- Aadress
- Ehitajate tee 8/6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42211 — Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102150489MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 29 min tagasiAsutajad
Äriregister · 29 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 29 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 29 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 432 943 € | 23 539 € | 203 568 € | €252k | 4 | 20.06.2025 |
| 2023 | 411 219 € | 55 687 € | 180 029 € | €236k | 4 | 26.06.2024 |
| 2022 | 417 470 € | 61 654 € | 124 341 € | €211k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 315 577 € | 58 831 € | 62 686 € | €137k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 97 250 € | 2189 € | 3855 € | €18k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1550 € | −835 € | 1666 € | €7k | 0 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 12 691 € | 7819 € | 6163 € | 3 |
| 2025 | 531 086 € | 72 292 € | 20 675 € | 3 |
| 2024 | 602 632 € | 80 199 € | 24 057 € | 3 |
| 2023 | 539 747 € | 64 883 € | 18 919 € | 3 |
| 2022 | 643 557 € | 66 088 € | 13 791 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €13k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €114k | €193k | €193k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €9k | €23k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €2k | €4k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €30k | €87k | €210k | €277k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €10k | €28k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2023 | €84k | €113k | €193k | €150k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €15k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €97k | €100k | €196k | €250k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €13k | €21k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded14.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50117251 / 6 · Olek: Jõustunud
14.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50117251 / 5 · Olek: Jõustunud
03.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50117251 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50117251 / 3 · Olek: Jõustunud
23.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
21.07.2021
Korraldav määrus
Ä 50117251 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50117251 / 2 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.04.2019
Esmakanne
Ä 50117251 · Olek: Jõustunud
10.04.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Rünno KiviJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte