Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.04.2019Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 68a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 13516 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 5 h tagasiAl Mare Perearstikeskus OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.2mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€157kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 190 450 € | 156 765 € | 6819 € | €122k | 17 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 088 112 € | 146 758 € | 581 241 € | €728k | 18 | 26.06.2024 |
| 2022 | 1 053 173 € | 275 310 € | 460 072 € | €569k | 18 | 27.06.2023 |
| 2021 | 633 736 € | 109 666 € | 199 996 € | €289k | 15 | 21.06.2022 |
| 2020 | 480 503 € | 90 390 € | 100 351 € | €159k | 8 | 16.04.2021 |
| 2019 | 225 463 € | 7461 € | 9961 € | €74k | 8 | 10.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 87 911 € | 94 593 € | 22 |
| 2025 | — | 293 066 € | 313 763 € | 21 |
| 2024 | — | 281 014 € | 290 950 € | 17 |
| 2023 | — | 236 731 € | 247 930 € | 18 |
| 2022 | — | 178 982 € | 188 666 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €88k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €95k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €73k | €57k | €80k | €83k |
| Tööjõumaksud 2025 | €78k | €61k | €86k | €89k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 21 | 22 | 21 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €74k | €64k | €74k | €70k |
| Tööjõumaksud 2024 | €76k | €68k | €77k | €70k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 18 | 16 | 17 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €60k | €55k | €65k | €57k |
| Tööjõumaksud 2023 | €63k | €58k | €65k | €61k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 17 | 17 | 18 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €49k | €44k | €45k |
| Tööjõumaksud 2022 | €43k | €53k | €44k | €48k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 16 | 17 | 19 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded10.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50118625 / 5 · Olek: Jõustunud
10.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
18.12.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 50118625 / 4 · Olek: Jõustunud
18.12.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 4
02.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50118625 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
02.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50118625 / 2 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.04.2019
Esmakanne
Ä 50118625 · Olek: Jõustunud
30.04.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kaia KiirojaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet