Üldandmed
Äriregister · 51 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.06.2019Äriregister
- Aadress
- Tõnismägi 11a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10119 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55657060Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102730281MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 35 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 51 min tagasiAsutajad
Äriregister · 51 min tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 51 min tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 51 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 282 016 € | 64 969 € | 249 157 € | €618k | 16 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 109 138 € | 118 298 € | 184 188 € | €686k | 15 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 782 343 € | 102 693 € | 65 890 € | €591k | 18 | 21.06.2023 |
| 2021 | 1 284 083 € | 40 023 € | −36 802 € | €526k | 16 | 28.06.2022 |
| 2020 | 806 512 € | −40 235 € | −76 826 € | €511k | 14 | 07.03.2022 |
| 2019 | 1624 € | −71 591 € | −36 591 € | €412k | 2 | 20.02.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 € | 145 023 € | 157 206 € | 34 |
| 2025 | 511 € | 631 316 € | 681 993 € | 32 |
| 2024I-IV kv | 265 € | 522 831 € | 561 805 € | 31 |
| 2023 | — | 444 470 € | 477 098 € | 28 |
| 2022 | — | 331 447 € | 355 823 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 30 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €145k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €157k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 34 | — | — | — |
| Käive 2025 | 71 € | 100 € | 81 € | 259 € |
| Riigimaksud 2025 | €143k | €163k | €161k | €164k |
| Tööjõumaksud 2025 | €154k | €176k | €174k | €178k |
| Töötajaid 2025 | 38 | 38 | 35 | 32 |
| Käive 2024 | — | 80 € | 160 € | 25 € |
| Riigimaksud 2024 | €117k | €130k | €135k | €141k |
| Tööjõumaksud 2024 | €126k | €140k | €145k | €151k |
| Töötajaid 2024 | 29 | 34 | 31 | 31 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €101k | €109k | €120k | €115k |
| Tööjõumaksud 2023 | €108k | €117k | €129k | €123k |
| Töötajaid 2023 | 31 | 30 | 27 | 28 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €66k | €86k | €90k | €89k |
| Tööjõumaksud 2022 | €71k | €92k | €97k | €95k |
| Töötajaid 2022 | 25 | 28 | 25 | 27 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded14.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 7 · Olek: Jõustunud
07.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.03.2022
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 6 · Olek: Jõustunud
20.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 5 · Olek: Jõustunud
08.02.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50120948 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 4 · Olek: Jõustunud
12.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2019
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2019
Muutmiskanne
Ä 50120948 / 2 · Olek: Jõustunud
14.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50120948 / M1 · Olek: Jõustunud
03.06.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
03.06.2019
Esmakanne
Ä 50120948 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Epp PohlakJuhatuse liige, Osanik 29%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Esta UudeküllJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Signe AhvenOsanik 29%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tõnis PohlakOsanik 14% · 2 muud ettevõtet