Üldandmed
Äriregister · 45 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.07.2019Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 60/1, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10412 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56229138Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102177750MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 6250,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 45 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 45 min tagasiU"
UAB "NOT PERFECT"VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 04.07.2019
Asutaja · €1k
Osanikud (3)
Äriregister · 45 min tagasiU“
UAB “Not Perfect Companies”VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 60% · €4k
UN
UAB Not PerfectVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 20% · €1k
Tegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 45 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 45 min tagasiNot Perfect Tallinn OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.6mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€138kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 578 827 € | 138 316 € | 260 471 € | €470k | 10 | 29.05.2025 |
| 2023 | 894 410 € | −31 677 € | 122 156 € | €227k | 9 | 10.07.2024 |
| 2022 | 1 010 366 € | −3133 € | 153 832 € | €250k | 9 | 30.06.2023 |
| 2021 | 968 882 € | 151 331 € | 288 852 € | €454k | 9 | 03.06.2022 |
| 2020 | 818 461 € | 141 484 € | 217 521 € | €330k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 175 255 € | 16 037 € | 76 037 € | €121k | 1 | 01.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 176 011 € | 52 062 € | 37 610 € | 9 |
| 2025 | 959 326 € | 336 855 € | 223 808 € | 8 |
| 2024 | 1 643 792 € | 327 450 € | 202 850 € | 11 |
| 2023 | 1 008 624 € | 269 323 € | 177 830 € | 11 |
| 2022 | 1 138 019 € | 300 036 € | 175 404 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €176k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €52k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €380k | €274k | €116k | €189k |
| Riigimaksud 2025 | €121k | €84k | €63k | €69k |
| Tööjõumaksud 2025 | €66k | €54k | €62k | €42k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €289k | €441k | €224k | €690k |
| Riigimaksud 2024 | €74k | €93k | €76k | €84k |
| Tööjõumaksud 2024 | €46k | €50k | €54k | €54k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €207k | €382k | €212k | €208k |
| Riigimaksud 2023 | €67k | €85k | €56k | €62k |
| Tööjõumaksud 2023 | €49k | €40k | €43k | €45k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €341k | €297k | €205k | €294k |
| Riigimaksud 2022 | €75k | €101k | €53k | €71k |
| Tööjõumaksud 2022 | €44k | €42k | €44k | €45k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 10 | 11 | 9 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50124393 / 5 · Olek: Jõustunud
12.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.04.2023
Muutmiskanne
Ä 50124393 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
13.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50124393 / 3 · Olek: Jõustunud
06.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50124393 / 2 · Olek: Jõustunud
04.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50124393 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.07.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
24.07.2019
Esmakanne
Ä 50124393 · Olek: Jõustunud