Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.08.2019Äriregister
- Aadress
- Salu, Varangu küla, Haljala vald, 45320 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 53406903Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43211 — ElektripaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102178254MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€198kviimane
€1.0m€500k0
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€-41kviimane
€100k€25k€-50k
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 198 138 € | −40 657 € | 25 410 € | €68k | 4 | 26.06.2025 |
| 2023 | 515 426 € | 58 171 € | 66 067 € | €89k | 5 | 02.07.2024 |
| 2022 | 252 932 € | 3737 € | 7896 € | €28k | 0 | 19.05.2023 |
| 2021 | 96 292 € | 1412 € | 4159 € | €30k | 2 | 18.04.2022 |
| 2020 | 41 774 € | 247 € | 2747 € | €13k | 0 | 22.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 185 € | 4159 € | 2951 € | 1 |
| 2025 | 137 849 € | 29 857 € | 20 300 € | 1 |
| 2024 | 214 351 € | 54 247 € | 41 636 € | 4 |
| 2023 | 489 994 € | 79 116 € | 42 673 € | 5 |
| 2022 | 257 213 € | 37 854 € | 24 229 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €45k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €26k | €31k | €46k | €35k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €7k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €57k | €59k | €46k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €15k | €13k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €58k | €68k | €114k | €251k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €16k | €20k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €40k | €62k | €67k | €88k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €10k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiRiigihanked (1 · €171k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 18.06.2023 | Aktsiaselts Rakvere Haigla | 171 155 € |
Ajalugu (6)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50125013 / 3 · Olek: Jõustunud
19.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
19.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50125013 / 2 · Olek: Jõustunud
02.08.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
02.08.2019
Esmakanne
Ä 50125013 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarmo MoonesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte