Üldandmed
Äriregister · 40 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.08.2019Äriregister
- Aadress
- Sulevimägi 4-39ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5100258Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102301937MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 40 min tagasiOsanikud
Äriregister · 40 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 40 min tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 263 400 € | 1 009 188 € | 2 247 492 € | €2.4m | 5 | 02.06.2025 |
| 2023 | 784 563 € | 1 954 544 € | 1 916 972 € | €2.0m | 5 | 29.06.2024 |
| 2022 | 48 124 € | 340 074 € | 2 042 932 € | €2.1m | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 49 524 € | 318 271 € | 2 087 388 € | €2.1m | 1 | 15.07.2022 |
| 2020 | 53 101 € | 1 599 764 € | 1 817 617 € | €1.8m | 0 | 28.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 9624 € | 6381 € | 1 |
| 2025 | 166 238 € | 164 433 € | 69 143 € | 1 |
| 2024 | 2 179 179 € | 539 319 € | 145 641 € | 10 |
| 2023 | 1 139 499 € | 347 952 € | 62 561 € | 10 |
| 2022 | 54 615 € | 37 414 € | 14 891 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €314k | €-148k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €119k | €25k | €7k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €43k | €13k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €576k | €485k | €444k | €674k |
| Riigimaksud 2024 | €146k | €95k | €197k | €102k |
| Tööjõumaksud 2024 | €42k | €35k | €38k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €13k | €109k | €424k | €593k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €5k | €70k | €265k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €3k | €21k | €31k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €12k | €18k | €13k | €12k |
| Riigimaksud 2022 | €28k | 0 € | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded12.03.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
12.03.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50125225 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50125225 / 7 · Olek: Jõustunud
07.08.2023
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.08.2023
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50125225 / 6 · Olek: Jõustunud
27.07.2023
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50125225 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.06.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 50125225 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50125225 / 5 · Olek: Jõustunud
20.11.2019
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 4
20.11.2019
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
20.11.2019
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50125225 / 3 · Olek: Jõustunud
20.11.2019
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50125225 / 4 · Olek: Jõustunud
11.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.10.2019
Muutmiskanne
Ä 50125225 / 2 · Olek: Jõustunud
05.08.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
05.08.2019
Esmakanne
Ä 50125225 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Antoine Alain Bernard SteckenJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte