Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.08.2019Äriregister
- Aadress
- RösthoviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55904411Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102187355MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 373 441 € | 90 865 € | 852 783 € | €2.3m | 0 | 13.09.2025 |
| 2023 | 322 657 € | 12 273 € | 761 918 € | €2.1m | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 316 019 € | 208 871 € | 749 645 € | €1.8m | 1 | 05.07.2023 |
| 2021 | 100 672 € | 43 895 € | 440 775 € | €996k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 103 268 € | 66 118 € | 396 880 € | €522k | 0 | 25.03.2021 |
| 2019 | 19 320 € | 61 697 € | 141 421 € | €141k | 0 | 11.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 122 316 € | 20 625 € | 743 € | 1 |
| 2025 | 447 381 € | 36 497 € | 3735 € | 1 |
| 2024 | 397 095 € | 26 512 € | 4759 € | 2 |
| 2023 | 428 851 € | 36 286 € | 1680 € | 1 |
| 2022 | 397 140 € | 3398 € | 3314 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €122k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 743 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €32k | €63k | €102k | €250k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 0 € | 0 € | €34k |
| Tööjõumaksud 2025 | 900 € | 0 € | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 1 |
| Käive 2024 | €79k | €40k | €88k | €190k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €4k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | 668 € | 0 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | — | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €115k | €18k | €172k | €124k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | 0 € | €23k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 280 € | 840 € | 560 € |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €143k | €4k | €163k | €86k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 822 € | 822 € | €2k | 0 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | — | — |
Kommertspandid (1 · €100k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
100 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 03.02.2022 · kehtiv
Kinnistud (13 · 125,45 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 7 h tagasiKasprevälja, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0147#717241
24,19 ha
Kinnistusraamatust →Mäerande, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0044#2695441
18,05 ha
Kinnistusraamatust →Kuldi, Kassi küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0259#130641
17,49 ha
Kinnistusraamatust →Suur-Tsänipõllu, Restu küla, Otepää vald, Valga maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55701:001:0986#20606850
10,07 ha
Kinnistusraamatust →Kuldrepõllu, Kuldre küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14201:001:0818#21532550
9,84 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (8)
Kähripõllu, Kassi küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0061#2519541
9,15 ha
Kinnistusraamatust →Rande, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0472#521041
7,05 ha
Kinnistusraamatust →Kuldre, Pihleni küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:003:0513#21532450
6,87 ha
Kinnistusraamatust →Ülarande, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0043#2384241
6,10 ha
Kinnistusraamatust →Pärna, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14201:001:0010#1694341
5,84 ha
Kinnistusraamatust →Mooni, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0089#477341
4,31 ha
Kinnistusraamatust →Antsimetsa, Uue-Antsla küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14201:001:1013#22718650
3,29 ha
Kinnistusraamatust →Alarande, Visela küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:001:0993#2006941
3,20 ha
Kinnistusraamatust →Toetused (15 · €423k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik183 477 €
PRIAEU/EAFRD2024
34 705 €
PRIAEU/EAFRD2024
26 217 €
PRIAEU/EAFRD2024
10 000 €
PRIAEU/EAFRD2024
4138 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
Näita ülejäänud (9)
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1059 €
52 978 €
PRIAEU/EAFRD2023
36 665 €
PRIAEU/EAFRD2023
29 596 €
PRIAEU/EAFRD2023
16 697 €
PRIAEU/EAFRD2023
10 000 €
PRIAEU/EAFRD2023
9080 €
PRIAEU/EAFRD2023
2612 €
Riigihanked (1 · 60 €)
Riigihangete register · 14 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.11.2020 | Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023 | Antsla Vallavalitsus | 60 € |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50126170 / 5 · Olek: Jõustunud
17.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50126170 / 4 · Olek: Jõustunud
09.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50126170 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 6 sündmust
03.02.2022
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
03.02.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 50126170 / 3 · Olek: Jõustunud
12.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50126170 / 2 · Olek: Jõustunud
19.08.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
19.08.2019
Esmakanne
Ä 50126170 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kaspar VeskusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet