Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.09.2019Äriregister
- Aadress
- Kooli tn 6, Võru linn, 65606 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56670012Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102187850MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€425kviimane
€500k€250k0
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€-63kviimane
€20k€-40k€-100k
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 424 784 € | −62 848 € | −150 939 € | €9k | 10 | 20.06.2025 |
| 2023 | 437 524 € | −31 121 € | −88 091 € | €25k | 7 | 12.06.2024 |
| 2022 | 216 675 € | −60 101 € | −56 970 € | €37k | 5 | 10.07.2023 |
| 2021 | 184 623 € | 17 628 € | 3131 € | €20k | 4 | 11.07.2022 |
| 2020 | 226 718 € | −16 997 € | −14 497 € | €9k | 5 | 14.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 91 437 € | 19 762 € | 13 651 € | 5 |
| 2025 | 368 824 € | 78 571 € | 53 970 € | 6 |
| 2024 | 431 968 € | 86 810 € | 62 165 € | 8 |
| 2023 | 418 545 € | 52 844 € | 34 421 € | 10 |
| 2022 | 208 251 € | 22 397 € | 16 495 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €91k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €80k | €87k | €109k | €94k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €20k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €14k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 5 | 8 | 6 |
| Käive 2024 | €119k | €116k | €116k | €81k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €27k | €22k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €19k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 8 | 10 | 8 |
| Käive 2023 | €79k | €101k | €124k | €115k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €12k | €16k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 8 | 10 |
| Käive 2022 | €42k | €50k | €60k | €56k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 4 | 7 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded28.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50127153 / 5 · Olek: Jõustunud
28.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 5
26.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50127153 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.09.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50127153 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50127153 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
09.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50127153 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.08.2020
Muutmiskanne
Ä 50127153 / 2 · Olek: Jõustunud
26.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.09.2019
Esmakanne
Ä 50127153 · Olek: Jõustunud
02.09.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Bishnu Prasad ChaliseJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet