Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.09.2019Äriregister
- Aadress
- Tähe tn 34-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5200987Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43999 — Muud eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102188121MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 211 864 € | 258 450 € | 563 675 € | €795k | 5 | 02.06.2025 |
| 2023 | 877 354 € | 164 743 € | 319 070 € | €466k | 4 | 02.07.2024 |
| 2022 | 616 400 € | −72 516 € | 166 265 € | €320k | 5 | 29.05.2023 |
| 2021 | 680 472 € | 118 525 € | 251 081 € | €429k | 5 | 31.05.2022 |
| 2020 | 816 733 € | 130 056 € | 132 556 € | €264k | 2 | 20.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 452 492 € | 75 646 € | 10 882 € | 5 |
| 2025 | 1 606 133 € | 162 411 € | 46 883 € | 5 |
| 2024 | 1 650 951 € | 155 051 € | 26 535 € | 8 |
| 2023 | 821 074 € | 81 430 € | 23 368 € | 5 |
| 2022 | 867 760 € | 94 036 € | 28 448 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €452k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €76k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €361k | €301k | €230k | €715k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €28k | €34k | €67k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €9k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 7 | 5 |
| Käive 2024 | €204k | €254k | €473k | €721k |
| Riigimaksud 2024 | €29k | €26k | €48k | €52k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 10 | 8 |
| Käive 2023 | €236k | €175k | €230k | €180k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €18k | €26k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €270k | €238k | €171k | €190k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €25k | €20k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 6 | 6 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK060955alates 29.04.2021 – 19.04.2031
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK060956alates 29.04.2021 – 19.04.2031
Riigihanked (11 · €403k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 16.07.2023 | Parika raba veerežiimi taastamine II osa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 62 091 € |
| 20.04.2023 | Kildemaa jääksoo veerežiimi taastamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 8000 € |
| 22.03.2023 | Kinnistul paiknevate varisemisohtlike ehitiste lammutamine (Räpina, Setomaa, Türi) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 3300 € |
| 10.10.2022 | Põlliku jääksoo taastamistööde parandustööd | Riigimetsa Majandamise Keskus | 11 868 € |
| 11.11.2021 | Übina allika- ja madalsoo taastamistööd | Riigimetsa Majandamise Keskus | 83 469 € |
Näita ülejäänud (6)
| 24.09.2021 | Paraspõllu madalsoo veerežiimi taastamistööd | Riigimetsa Majandamise Keskus | 12 051 € |
| 04.08.2021 | Laiuse jääksoo veerežiimi taastamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 7253 € |
| 08.06.2021 | Ess-soo jääksoo veerežiimi taastamise | Riigimetsa Majandamise Keskus | 206 229 € |
| 15.05.2021 | Linnussaare raba idaserva paisude hooldustöö | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2680 € |
| 10.02.2021 | Metsamaterjali ladude koristamine (2021) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1600 € |
| 08.01.2021 | Kallissaare madalsoo veerežiimi taastamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 4940 € |
Ajalugu (6)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50127956 / 3 · Olek: Jõustunud
05.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50127956 / 2 · Olek: Jõustunud
10.09.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
10.09.2019
Esmakanne
Ä 50127956 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Egert IlissonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte