Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.10.2019Äriregister
- Aadress
- Saha-Loo tee 34ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 72101 — Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallasÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102196906MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiTechture OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 496 595 € | 230 € | 39 923 € | €164k | 4 | 28.06.2025 |
| 2023 | 303 609 € | −32 062 € | 39 693 € | €160k | 4 | 27.06.2024 |
| 2022 | 325 180 € | −16 002 € | 69 255 € | €208k | 2 | 06.07.2023 |
| 2021 | 215 558 € | 68 001 € | 85 257 € | €108k | 0 | 06.07.2022 |
| 2020 | 30 931 € | 17 256 € | 17 256 € | €40k | 0 | 21.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 306 610 € | 65 816 € | 35 207 € | 13 |
| 2025 | 965 709 € | 164 488 € | 78 176 € | 11 |
| 2024 | 523 258 € | 68 533 € | 24 388 € | 5 |
| 2023 | 370 752 € | 55 113 € | 24 618 € | 4 |
| 2022 | 450 045 € | 30 582 € | 8673 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €307k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €66k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €274k | €173k | €290k | €229k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €27k | €56k | €48k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €16k | €26k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 13 | 13 | 11 |
| Käive 2024 | €111k | €90k | €126k | €196k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €3k | €21k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €111k | €88k | €56k | €116k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €14k | €9k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €7k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 5 | 4 |
| Käive 2022 | €101k | €162k | €39k | €148k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €5k | €6k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | 132 € | €1k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Toetused (7 · €304k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtte arenguprogrammEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2026
260 468 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2025Riigieelarve (RE)2026
2822 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
7500 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
6300 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
5988 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
5988 €
Näita ülejäänud (1)
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
15 000 €
Ajalugu (27)
Äriregister kanded16.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.02.2026
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 12 · Olek: Jõustunud
11.02.2026
Muutmiskanne
Ä 50129952 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
26.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
23.01.2026
Osanike muutmine
Ä 50129952 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
28.05.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50129952 / 10 · Olek: Jõustunud
22.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 8 · Olek: Jõustunud
30.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
30.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50129952 / 7 · Olek: Jõustunud
04.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.01.2022
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 6 · Olek: Jõustunud
06.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
06.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50129952 / 5 · Olek: Jõustunud
10.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 4 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 3 · Olek: Jõustunud
11.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.11.2019
Muutmiskanne
Ä 50129952 / 2 · Olek: Jõustunud
08.10.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
08.10.2019
Esmakanne
Ä 50129952 · Olek: Jõustunud
07.10.2019
Esmakanne
Ä 50129952 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 16 ettevõttes.
Imre AnniloJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Arendus104 OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Leios OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
M104 OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Mediflow OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Nordic Vitamins OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 33%Juhatuse liige
Soojuspilt OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%
Indrek ViirpaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Sander MurumetsAsutaja · 3 muud ettevõtet
Tanel SaulAsutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet