Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.2019Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- fastmill.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 3100 — MööblitootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102227707MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi fastmill.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 322 884 € | −25 634 € | 101 911 € | €157k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 333 084 € | 44 568 € | 127 545 € | €210k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 356 755 € | 24 964 € | 99 125 € | €145k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 306 808 € | 36 102 € | 74 283 € | €119k | 2 | 29.01.2022 |
| 2020 | 138 281 € | 28 655 € | 38 181 € | €70k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 11 799 € | 7026 € | 7026 € | €13k | 0 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 175 016 € | 34 387 € | 10 764 € | 5 |
| 2025 | 340 980 € | 70 696 € | 40 790 € | 4 |
| 2024 | 380 003 € | 85 935 € | 49 654 € | 5 |
| 2023 | 333 241 € | 40 436 € | 16 948 € | 5 |
| 2022 | 416 218 € | 41 111 € | 14 760 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €175k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €81k | €69k | €83k | €108k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €17k | €18k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €10k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €113k | €93k | €101k | €74k |
| Riigimaksud 2024 | €24k | €21k | €23k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €65k | €63k | €91k | €114k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €9k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 4 | 5 |
| Käive 2022 | €60k | €119k | €143k | €94k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €8k | €18k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded28.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
28.10.2025
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 9 · Olek: Jõustunud
20.10.2025
Muutmiskanne
Ä 50130688 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
23.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 7 · Olek: Jõustunud
30.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
02.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50130688 / 4 · Olek: Jõustunud
05.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
05.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50130688 / 3 · Olek: Jõustunud
24.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50130688 / 2 · Olek: Jõustunud
15.10.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
15.10.2019
Esmakanne
Ä 50130688 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Silvia Svirgsden-LukkaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rauno LukkaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet