Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.10.2019Äriregister
- Aadress
- Vabaduse pst 174bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53001303Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102227969MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 741 976 € | 72 372 € | 175 007 € | €263k | 10 | 27.06.2025 |
| 2023 | 612 742 € | 26 356 € | 102 635 € | €139k | 5 | 11.06.2024 |
| 2022 | 653 969 € | 46 561 € | 73 779 € | €129k | 5 | 27.05.2023 |
| 2021 | 424 020 € | 41 129 € | 57 217 € | €70k | 5 | 08.06.2022 |
| 2020 | 104 245 € | 16 088 € | 16 088 € | €22k | 3 | 16.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 291 142 € | 36 110 € | 19 632 € | 29 |
| 2025 | 1 146 762 € | 175 363 € | 92 580 € | 22 |
| 2024 | 698 077 € | 80 233 € | 35 378 € | 29 |
| 2023 | 624 443 € | 57 405 € | 28 566 € | 10 |
| 2022 | 612 007 € | 94 755 € | 44 377 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €291k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €36k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | €200k | €286k | €361k | €299k |
| Riigimaksud 2025 | €50k | €30k | €49k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €18k | €24k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 20 | 20 | 23 | 22 |
| Käive 2024 | €121k | €89k | €145k | €343k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €14k | €11k | €50k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €7k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 11 | 17 | 29 |
| Käive 2023 | €232k | €127k | €109k | €156k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €8k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 7 | 8 | 10 |
| Käive 2022 | €83k | €120k | €146k | €263k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €27k | €19k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €14k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 9 | 12 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded14.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50131281 / 6 · Olek: Jõustunud
14.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50131281 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50131281 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
22.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50131281 / 3 · Olek: Jõustunud
29.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50131281 / 2 · Olek: Jõustunud
01.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50131281 / M1 · Olek: Jõustunud
23.10.2019
Esmakanne
Ä 50131281 · Olek: Jõustunud
23.10.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ivan PotebenkoJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet