Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.11.2019Äriregister
- Aadress
- Aiandi tn 13/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53494622Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102211276MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiEliko Location Technologies OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297 040 € | 7117 € | 449 245 € | €565k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 427 426 € | 171 632 € | 441 991 € | €702k | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 272 182 € | 79 343 € | 270 359 € | €632k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 325 152 € | 70 587 € | 191 016 € | €570k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 159 937 € | −28 229 € | −25 729 € | €425k | 1 | 10.09.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 619 € | 12 545 € | 13 548 € | 5 |
| 2025 | 444 210 € | 19 624 € | 35 621 € | 5 |
| 2024 | 246 521 € | 8460 € | 11 271 € | 2 |
| 2023 | 424 379 € | 0 € | 5084 € | 1 |
| 2022 | 289 064 € | 0 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €82k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €111k | €118k | €133k | €82k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €7k | 0 € | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €6k | €10k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €79k | €55k | €60k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 852 € | €8k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €3k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €83k | €122k | €99k | €121k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | €2k | €3k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €55k | €85k | €80k | €70k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded26.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
26.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50134178 / 9 · Olek: Jõustunud
06.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50134178 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
29.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50134178 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
28.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50134178 / 7 · Olek: Jõustunud
12.01.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
12.01.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50134178 / 6 · Olek: Jõustunud
30.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50134178 / 5 · Olek: Jõustunud
24.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50134178 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50134178 / 4 · Olek: Jõustunud
21.07.2021
Korraldav määrus
Ä 50134178 / M2 · Olek: Jõustunud
20.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50134178 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.11.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
13.11.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50134178 / 3 · Olek: Jõustunud
07.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50134178 / 2 · Olek: Jõustunud
28.11.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
28.11.2019
Esmakanne
Ä 50134178 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Liisa ParvJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Omanikukonto: SANDER ULPOsanik 5% · 1 muu ettevõte