Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.12.2019Äriregister
- Aadress
- Sakala tn 7-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- https//www.tremplin-numerique.orgÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +33 688719594Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102218237MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 275 917 € | −367 863 € | 1 188 014 € | €1.2m | 0 | 27.02.2026 |
| 2024 | 1 467 367 € | 1 048 250 € | 1 555 877 € | €1.6m | 0 | 16.06.2025 |
| 2023 | 533 586 € | 331 320 € | 507 633 € | €516k | 0 | 27.06.2024 |
| 2022 | 208 564 € | 64 451 € | 176 313 € | €178k | 0 | 11.01.2024 |
| 2021 | 205 087 € | 80 519 € | 111 862 € | €114k | 0 | 29.11.2022 |
| 2020 | 65 147 € | 31 343 € | 31 343 € | €32k | 0 | 02.12.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 236 881 € | 828 € | 0 € | — |
| 2025 | 1 243 374 € | 173 € | 0 € | — |
| 2024 | 1 466 180 € | 1086 € | 0 € | — |
| 2023 | 486 504 € | 1668 € | 0 € | — |
| 2022 | 195 440 € | 212 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €237k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 828 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €183k | €358k | €370k | €332k |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 0 € | 173 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €156k | €645k | €409k | €255k |
| Riigimaksud 2024 | 228 € | 357 € | 501 € | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €77k | €76k | €163k | €171k |
| Riigimaksud 2023 | 246 € | 11 € | €1k | 346 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €52k | €27k | €49k | €67k |
| Riigimaksud 2022 | — | 15 € | — | 197 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded15.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50135542 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50135542 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50135542 / 5 · Olek: Jõustunud
10.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
09.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50135542 / 4 · Olek: Jõustunud
09.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50135542 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50135542 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50135542 / 3 · Olek: Jõustunud
18.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50135542 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.04.2020
Muutmiskanne
Ä 50135542 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.12.2019
Esmakanne
Ä 50135542 · Olek: Jõustunud
18.12.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Nicolas Jean-Michel GerbaultJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Romain Claude Daniel RafécasJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet