Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.01.2020Äriregister
- Aadress
- Tõnismägi 11a-103ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56477360Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47111 — Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102287844MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 223 744 € | 13 619 € | −20 368 € | €45k | 1 | 22.01.2026 |
| 2024 | 282 404 € | −16 598 € | −56 121 € | €61k | 1 | 29.06.2025 |
| 2023 | 387 846 € | −20 700 € | −46 625 € | €83k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 505 892 € | −35 436 € | −25 925 € | €102k | 2 | 19.06.2023 |
| 2021 | 588 723 € | −2112 € | 3871 € | €55k | 2 | 19.11.2022 |
| 2020 | 22 678 € | −1829 € | 731 € | €47k | 1 | 27.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 32 977 € | 664 € | 378 € | — |
| 2025 | 190 072 € | 9207 € | 3873 € | 1 |
| 2024 | 237 346 € | 5927 € | 3520 € | 1 |
| 2023 | 335 232 € | 4802 € | 3587 € | 1 |
| 2022 | 432 496 € | 2778 € | 5187 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €33k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 664 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 378 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €49k | €55k | €37k | €49k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 856 € | 978 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2024 | €58k | €69k | €49k | €61k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 910 € | 784 € | 918 € | 908 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €81k | €92k | €77k | €85k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | 984 € | 781 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 847 € | 883 € | 883 € | 974 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €116k | €119k | €100k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €2k | 929 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded06.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.02.2026
Muutmiskanne
Ä 50136235 / 6 · Olek: Jõustunud
28.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50136235 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50136235 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50136235 / 5 · Olek: Jõustunud
16.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
16.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50136235 / 4 · Olek: Jõustunud
23.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50136235 / 3 · Olek: Jõustunud
22.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50136235 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
16.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50136235 / 2 · Olek: Jõustunud
03.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
03.01.2020
Esmakanne
Ä 50136235 · Olek: Jõustunud
31.12.2019
Esmakanne
Ä 50136235 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Leonard-Ethan VellendJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 98%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet