Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.01.2020Äriregister
- Aadress
- Kotkapoja tn 2a-10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102224713MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 911 544 € | 365 281 € | 369 027 € | €439k | 1 | 09.05.2025 |
| 2023 | 479 985 € | 56 762 € | 171 596 € | €221k | 1 | 24.06.2024 |
| 2022 | 264 239 € | −66 637 € | 129 834 € | €158k | 0 | 18.05.2023 |
| 2021 | 300 859 € | 180 499 € | 196 472 € | €240k | 0 | 15.07.2022 |
| 2020 | 59 645 € | 15 973 € | 15 973 € | €27k | 0 | 25.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 285 841 € | 12 843 € | 6707 € | 1 |
| 2025 | 877 342 € | 114 467 € | 57 433 € | 1 |
| 2024 | 1 129 826 € | 95 995 € | 53 266 € | 2 |
| 2023 | 707 323 € | 49 941 € | 27 707 € | 2 |
| 2022 | 506 141 € | 5044 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €286k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €37k | €338k | €290k | €213k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €50k | €13k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €14k | €14k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €287k | €210k | 0 € | €633k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €16k | €12k | €55k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €13k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €153k | €186k | €175k | €192k |
| Riigimaksud 2023 | 24 € | €23k | €13k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | €6k | €9k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €65k | €161k | €147k | €132k |
| Riigimaksud 2022 | 852 € | 866 € | €3k | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded14.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 8 · Olek: Jõustunud
19.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 7 · Olek: Jõustunud
23.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
23.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 5 · Olek: Jõustunud
18.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 4 · Olek: Jõustunud
02.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 3 · Olek: Jõustunud
28.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50137414 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
15.01.2020
Esmakanne
Ä 50137414 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Kevin Raymond Serge JourdanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte