Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.01.2020Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 110-71, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11313 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5210726Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 5611 — RestoranitegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102223785MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2020–2025
€110kviimane
€200k€100k0
202020232025
Puhaskasum · 2020–2025
125 €viimane
€10k€3k€-5k
202020232025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 109 914 € | 125 € | 6049 € | €12k | 2 | 01.02.2026 |
| 2024 | 120 244 € | 884 € | 5924 € | €11k | 2 | 04.05.2025 |
| 2023 | 117 069 € | 59 € | 5040 € | €10k | 2 | 14.04.2024 |
| 2022 | 122 514 € | 428 € | 4981 € | €10k | 2 | 07.05.2023 |
| 2021 | 111 568 € | 6432 € | 4554 € | €10k | 2 | 05.06.2022 |
| 2020 | 44 217 € | −4380 € | −1879 € | €5k | 2 | 22.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 22 226 € | 4381 € | 2672 € | 2 |
| 2025 | 111 660 € | 19 905 € | 10 979 € | 2 |
| 2024 | 120 443 € | 21 304 € | 12 244 € | 2 |
| 2023 | 112 295 € | 18 637 € | 11 242 € | 2 |
| 2022 | 116 181 € | 17 984 € | 10 820 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €26k | €32k | €30k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €27k | €29k | €32k | €33k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €25k | €26k | €29k | €31k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €26k | €29k | €29k | €32k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
MTR · 19 h tagasiAjalugu (7)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50137428 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50137428 / 2 · Olek: Jõustunud
15.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
19.05.2021
Korraldav määrus
Ä 50137428 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 2 sündmust
16.01.2020
Esmakanne
Ä 50137428 · Olek: Jõustunud
16.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
AARO TUULIKJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte