Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.2020Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 105ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102227943MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiDLX Management OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 187 222 € | 3902 € | 39 583 € | €48k | 2 | 02.07.2025 |
| 2023 | 291 706 € | 81 354 € | 90 793 € | €97k | 4 | 01.07.2024 |
| 2022 | 400 654 € | 81 186 € | 59 526 € | €114k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 307 749 € | 57 542 € | 35 882 € | €43k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 341 592 € | 89 287 € | 29 787 € | €42k | 2 | 04.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 117 248 € | 4535 € | 2955 € | 1 |
| 2025 | 229 630 € | 37 992 € | 23 022 € | 1 |
| 2024 | 228 905 € | 38 105 € | 25 199 € | 1 |
| 2023 | 342 886 € | 37 939 € | 26 706 € | 1 |
| 2022 | 610 360 € | 35 084 € | 19 939 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €117k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €61k | €36k | €71k | €62k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €6k | €6k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €112k | €42k | €18k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €7k | €17k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €9k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €146k | €138k | €18k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €6k | €18k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €10k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €175k | €177k | €126k | €132k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €3k | €15k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €3k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50138362 / 5 · Olek: Jõustunud
27.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50138362 / 4 · Olek: Jõustunud
01.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
01.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50138362 / 3 · Olek: Jõustunud
03.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
03.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50138362 / 2 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
27.01.2020
Esmakanne
Ä 50138362 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Roman IvanovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet