Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.2020Äriregister
- Aadress
- Viru väljak 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +1 86684647326Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiCI
CLARIFAI, INCVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 31.01.2020
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 17 h tagasiCI
CLARIFAI, INCVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 232 282 € | 58 680 € | −223 826 € | €244k | 10 | 30.07.2025 |
| 2023 | 1 281 522 € | 61 025 € | −96 353 € | €259k | 13 | 26.06.2024 |
| 2022 | 2 689 914 € | 128 091 € | −263 943 € | €116k | 23 | 20.06.2023 |
| 2021 | — | −2 057 051 € | −199 281 € | €127k | 24 | 30.06.2022 |
| 2020 | — | −880 675 € | 46 572 € | €147k | 10 | 28.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 103 597 € | 112 710 € | 5 |
| 2025 | — | 355 051 € | 389 225 € | 8 |
| 2024 | — | 403 611 € | 434 539 € | 8 |
| 2023 | — | 451 906 € | 486 942 € | 12 |
| 2022 | — | 977 456 € | 1 048 540 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €104k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €113k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €87k | €91k | €88k | €88k |
| Tööjõumaksud 2025 | €95k | €100k | €97k | €97k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €105k | €111k | €100k | €88k |
| Tööjõumaksud 2024 | €113k | €119k | €108k | €94k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 11 | 9 | 8 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €117k | €115k | €115k | €105k |
| Tööjõumaksud 2023 | €126k | €124k | €124k | €113k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €220k | €259k | €279k | €219k |
| Tööjõumaksud 2022 | €236k | €278k | €300k | €234k |
| Töötajaid 2022 | 28 | 30 | 21 | 14 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded31.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50138741 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50138741 / 6 · Olek: Jõustunud
25.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
25.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50138741 / 5 · Olek: Jõustunud
25.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50138741 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50138741 / 3 · Olek: Jõustunud
03.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.02.2023
Korraldav määrus
Ä 50138741 / M2 · Olek: Jõustunud
24.01.2023
Korraldav määrus
Ä 50138741 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50138741 / 2 · Olek: Jõustunud
17.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.01.2020
Esmakanne
Ä 50138741 · Olek: Jõustunud
31.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1