Üldandmed
Äriregister · 26 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.02.2020Äriregister
- Aadress
- Teguri tn 37bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241424MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 26 min tagasiAsutajad
Äriregister · 26 min tagasiOsanikud
Äriregister · 26 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 26 min tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 7 641 821 € | −35 319 € | −164 349 € | €1.2m | 22 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 6 972 672 € | −48 941 € | −129 031 € | €1.2m | 20 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 4 703 027 € | 38 798 € | −80 090 € | €857k | 20 | 30.06.2023 |
| 2021 | 4 305 364 € | −15 144 € | −118 888 € | €712k | 20 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 3 469 801 € | −106 244 € | −103 744 € | €877k | 23 | 31.08.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 466 309 € | 117 619 € | 83 732 € | 37 |
| 2025 | 8 926 156 € | 439 961 € | 330 008 € | 36 |
| 2024 | 8 063 475 € | 407 957 € | 295 831 € | 39 |
| 2023 | 7 198 059 € | 319 856 € | 252 019 € | 37 |
| 2022 | 4 998 809 € | 264 041 € | 201 667 € | 31 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.5m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €118k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €84k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 37 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.3m | €2.3m | €2.0m | €2.3m |
| Riigimaksud 2025 | €113k | €105k | €108k | €113k |
| Tööjõumaksud 2025 | €84k | €79k | €85k | €82k |
| Töötajaid 2025 | 33 | 36 | 36 | 36 |
| Käive 2024 | €2.2m | €2.0m | €1.7m | €2.2m |
| Riigimaksud 2024 | €103k | €100k | €111k | €95k |
| Tööjõumaksud 2024 | €72k | €74k | €76k | €73k |
| Töötajaid 2024 | 37 | 39 | 40 | 39 |
| Käive 2023 | €1.5m | €1.8m | €1.8m | €2.1m |
| Riigimaksud 2023 | €65k | €88k | €86k | €82k |
| Tööjõumaksud 2023 | €53k | €69k | €70k | €60k |
| Töötajaid 2023 | 38 | 36 | 35 | 37 |
| Käive 2022 | €1.3m | €1.3m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2022 | €64k | €65k | €64k | €71k |
| Tööjõumaksud 2022 | €46k | €49k | €53k | €54k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 23 | 26 | 31 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded29.08.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50138928 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50138928 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.01.2021
Muutmiskanne
Ä 50138928 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 6 sündmust
12.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50138928 / 3 · Olek: Jõustunud
12.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
05.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50138928 / 2 · Olek: Jõustunud
05.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
03.02.2020
Esmakanne
Ä 50138928 · Olek: Jõustunud
03.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Anu HoopJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte