Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.02.2020Äriregister
- Aadress
- Viru väljak 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5028157Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241796MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 11 942 888 € | −229 574 € | −574 894 € | €2.0m | 48 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 11 492 209 € | −192 429 € | −345 320 € | €1.9m | 49 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 10 939 253 € | 144 352 € | −152 890 € | €1.7m | 47 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 8 330 257 € | −84 227 € | −297 242 € | €1.3m | 44 | 01.07.2022 |
| 2020AUD | 5 870 857 € | −215 515 € | −213 015 € | €1.3m | 34 | 07.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3 887 452 € | 190 881 € | 169 569 € | 69 |
| 2025 | 14 179 764 € | 840 801 € | 719 030 € | 64 |
| 2024 | 12 854 696 € | 838 897 € | 743 796 € | 59 |
| 2023 | 12 397 073 € | 793 672 € | 706 366 € | 66 |
| 2022 | 11 544 418 € | 668 195 € | 555 964 € | 68 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3.9m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €191k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €170k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 69 | — | — | — |
| Käive 2025 | €3.4m | €3.5m | €3.5m | €3.7m |
| Riigimaksud 2025 | €208k | €214k | €220k | €200k |
| Tööjõumaksud 2025 | €177k | €181k | €188k | €173k |
| Töötajaid 2025 | 60 | 64 | 66 | 64 |
| Käive 2024 | €3.2m | €3.2m | €3.1m | €3.4m |
| Riigimaksud 2024 | €209k | €200k | €219k | €211k |
| Tööjõumaksud 2024 | €178k | €180k | €193k | €192k |
| Töötajaid 2024 | 64 | 70 | 69 | 59 |
| Käive 2023 | €3.2m | €3.1m | €3.0m | €3.0m |
| Riigimaksud 2023 | €206k | €195k | €200k | €191k |
| Tööjõumaksud 2023 | €179k | €172k | €180k | €175k |
| Töötajaid 2023 | 68 | 67 | 64 | 66 |
| Käive 2022 | €2.7m | €2.8m | €2.9m | €3.1m |
| Riigimaksud 2022 | €169k | €159k | €181k | €159k |
| Tööjõumaksud 2022 | €127k | €132k | €146k | €151k |
| Töötajaid 2022 | 62 | 61 | 63 | 68 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded18.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50138981 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.12.2024
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 7 · Olek: Jõustunud
17.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 6 · Olek: Jõustunud
08.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
26.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 5 · Olek: Jõustunud
26.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 3 · Olek: Jõustunud
15.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50138981 / 2 · Olek: Jõustunud
17.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.02.2020
Esmakanne
Ä 50138981 · Olek: Jõustunud
03.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Triinu EntsikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte