Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.02.2020Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tee 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102233678MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 317 589 € | −55 515 € | −208 871 € | €1.2m | 4 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 487 074 € | −44 416 € | −153 356 € | €1.5m | 4 | 20.06.2024 |
| 2022AUD | 4 025 438 € | 49 402 € | −108 941 € | €1.7m | 3 | 15.06.2023 |
| 2021AUD | 3 689 558 € | 136 342 € | −158 343 € | €1.6m | 2 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 3 167 563 € | −297 185 € | −294 685 € | €1.8m | 2 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 921 898 € | 8461 € | 17 666 € | 16 |
| 2025 | 2 731 848 € | 39 486 € | 70 871 € | 15 |
| 2024 | 4 295 131 € | 50 788 € | 69 065 € | 17 |
| 2023 | 4 503 586 € | 33 586 € | 62 653 € | 11 |
| 2022 | 3 957 796 € | 29 144 € | 45 449 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €922k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €669k | €346k | €865k | €852k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | 0 € | €8k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €20k | €14k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 12 | 15 |
| Käive 2024 | €1.0m | €1.0m | €1.1m | €1.1m |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €7k | €17k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €16k | €19k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 12 | 15 | 17 |
| Käive 2023 | €1.0m | €1.1m | €1.2m | €1.2m |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €5k | €13k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €15k | €18k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 10 | 11 |
| Käive 2022 | €965k | €950k | €1.0m | €1.0m |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €10k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 7 | 7 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded07.08.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50140241 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50140241 / 7 · Olek: Jõustunud
21.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50140241 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
12.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50140241 / 5 · Olek: Jõustunud
12.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
26.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50140241 / 4 · Olek: Jõustunud
26.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140241 / 3 · Olek: Jõustunud
27.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140241 / 2 · Olek: Jõustunud
26.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.02.2020
Esmakanne
Ä 50140241 · Olek: Jõustunud
18.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Omanikukonto: AIRI KOPPELJuhatuse liige, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet