Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.02.2020Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tee 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102233791MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 444 566 € | −26 274 € | −607 815 € | €910k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 988 489 € | −140 184 € | −581 541 € | €307k | 4 | 17.06.2024 |
| 2022AUD | 1 803 521 € | −151 104 € | −441 357 € | €864k | 3 | 15.06.2023 |
| 2021AUD | 1 677 323 € | −77 859 € | −290 254 € | €872k | 1 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 1 319 082 € | −214 895 € | −212 395 € | €994k | 2 | 29.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 110 066 € | 13 927 € | 20 337 € | 13 |
| 2025 | 4 017 458 € | 36 290 € | 79 864 € | 14 |
| 2024 | 2 207 624 € | 14 190 € | 49 931 € | 9 |
| 2023 | 2 002 094 € | 29 236 € | 62 375 € | 5 |
| 2022 | 1 753 918 € | 11 624 € | 32 732 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.0m | €993k | €899k | €1.1m |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €9k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €21k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 13 | 14 |
| Käive 2024 | €454k | €490k | €415k | €848k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €3k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €12k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 8 | 6 | 9 |
| Käive 2023 | €500k | €478k | €416k | €609k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €6k | €11k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €14k | €19k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €378k | €463k | €416k | €497k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €5k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded07.08.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50140261 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
20.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50140261 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50140261 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
05.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50140261 / 4 · Olek: Jõustunud
27.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140261 / 3 · Olek: Jõustunud
26.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140261 / 2 · Olek: Jõustunud
18.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
18.02.2020
Esmakanne
Ä 50140261 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Omanikukonto: ARTUR JÕGIJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet