Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.02.2020Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tee 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102233801MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 730 051 € | 11 934 € | 44 810 € | €1.3m | 4 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 432 525 € | 47 456 € | 32 876 € | €1.4m | 4 | 21.06.2024 |
| 2022AUD | 4 124 646 € | −7395 € | −14 580 € | €1.9m | 4 | 14.06.2023 |
| 2021AUD | 3 788 055 € | 153 392 € | −7185 € | €1.7m | 1 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 2 570 723 € | −163 077 € | −160 577 € | €1.8m | 1 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 402 438 € | 20 903 € | 29 168 € | 16 |
| 2025 | 4 952 970 € | 80 929 € | 112 820 € | 16 |
| 2024 | 4 690 628 € | 67 128 € | 100 201 € | 15 |
| 2023 | 4 415 253 € | 71 380 € | 82 619 € | 11 |
| 2022 | 4 062 036 € | 46 189 € | 70 385 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.4m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.3m | €1.2m | €1.2m | €1.3m |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €19k | €16k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €31k | €27k | €27k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 17 | 19 | 16 |
| Käive 2024 | €1.2m | €1.1m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €14k | €15k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €24k | €25k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 10 | 10 | 15 |
| Käive 2023 | €1.1m | €1.0m | €976k | €1.3m |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €17k | €14k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €20k | €19k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €1.1m | €997k | €931k | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €9k | €17k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €16k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 9 | 9 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
02.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50140281 / 7 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / 6 · Olek: Jõustunud
14.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / 5 · Olek: Jõustunud
11.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / 4 · Olek: Jõustunud
10.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / 3 · Olek: Jõustunud
27.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140281 / M1 · Olek: Jõustunud
18.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
18.02.2020
Esmakanne
Ä 50140281 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Omanikukonto: ANDREI LAMSTERSJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte