Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.02.2020Äriregister
- Aadress
- J. Smuuli tee 43ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 59029910Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102242135MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiOM
Sünniaeg 1985 · tegelik kasusaaja alates 27.03.2021
Tegelik kasusaaja
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 733 689 € | 80 676 € | −207 476 € | €1.0m | 17 | 30.06.2025 |
| 2023 | 4 359 356 € | −143 437 € | −288 152 € | €741k | 17 | 30.06.2024 |
| 2022 | 3 378 784 € | −98 527 € | −144 715 € | €679k | 17 | 30.06.2023 |
| 2021 | 3 020 027 € | 83 937 € | −46 188 € | €476k | 14 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2 668 745 € | −132 625 € | −130 125 € | €661k | 17 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 551 696 € | 77 236 € | 68 171 € | 24 |
| 2025 | 5 753 854 € | 372 160 € | 286 603 € | 26 |
| 2024 | 4 886 255 € | 314 872 € | 279 494 € | 25 |
| 2023 | 4 635 909 € | 293 442 € | 266 724 € | 24 |
| 2022 | 3 479 553 € | 225 744 € | 197 340 € | 25 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €77k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €68k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 24 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.6m | €1.3m | €1.4m | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €136k | €69k | €85k | €82k |
| Tööjõumaksud 2025 | €77k | €68k | €74k | €68k |
| Töötajaid 2025 | 26 | 25 | 25 | 26 |
| Käive 2024 | €1.3m | €1.2m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2024 | €78k | €74k | €83k | €80k |
| Tööjõumaksud 2024 | €68k | €67k | €74k | €70k |
| Töötajaid 2024 | 25 | 26 | 26 | 25 |
| Käive 2023 | €1.2m | €1.2m | €1.1m | €1.2m |
| Riigimaksud 2023 | €68k | €70k | €78k | €78k |
| Tööjõumaksud 2023 | €63k | €63k | €71k | €69k |
| Töötajaid 2023 | 25 | 24 | 23 | 24 |
| Käive 2022 | €821k | €799k | €791k | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €53k | €51k | €52k | €70k |
| Tööjõumaksud 2022 | €43k | €41k | €49k | €64k |
| Töötajaid 2022 | 21 | 22 | 27 | 25 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiAjalugu (9)
Äriregister kanded04.07.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50140336 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50140336 / 4 · Olek: Jõustunud
24.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
24.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50140336 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
16.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50140336 / 2 · Olek: Jõustunud
19.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
19.02.2020
Esmakanne
Ä 50140336 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Omanikukonto: Merilin Nurk-BondeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet