14920879RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

OÜ SRA Systems

Muud ehituspaigaldustööd tegevusala alusel registreeritud 26. veebruar 2020. Põhitegevuskoht Tempa küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond.

Tempa küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakondEMTAK 43241Muud ehituspaigaldustööd6+ aastat
Värskendatud 6 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€11k
▼ 51% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2026
Tasutud maksud
€2k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 6 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
26.02.2020Äriregister
Aadress
Haraka, Tempa küla, Hiiumaa vald, 92348 Hiiu maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 58366111Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 43241 — Muud ehituspaigaldustöödÄriregister · MTA
KMKR number
EE102235537MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 6 h tagasi
SR
· juhatuse liige alates 26.02.2020
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 6 h tagasi
SR
· asutaja alates 20.02.2020
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 6 h tagasi
SR
· osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 6 h tagasi
SR
· tegelik kasusaaja alates 26.02.2020
Tegelik kasusaaja

Aruanded (5)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2020–2024
€57kviimane
2020: €15k2020: €15k2021: €32k2021: €32k2022: €53k2022: €53k2023: €55k2023: €55k2024: €57k2024: €57k
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€15kviimane
2020: €1k2020: €1k2021: €12k2021: €12k2022: €12k2022: €12k2023: €-3k2023: €-3k2024: €15k2024: €15k
202020222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202456 627 €14 923 €36 184 €€46k023.10.2025
202354 893 €−3397 €21 258 €€35k023.10.2025
202253 211 €11 728 €24 655 €€27k023.10.2025
202131 546 €11 732 €12 927 €€15k023.10.2025
202014 970 €1195 €1195 €€3k024.05.2021
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
2022 Q1: €4k2022 Q2: €13k2022 Q3: €11k2022 Q4: €17k2023 Q1: €25k2023 Q2: €17k2023 Q3: €22k2023 Q4: €2k2024 Q1: €3k2024 Q2: €11k2024 Q3: €23k2024 Q4: €15k2025 Q1: €22k2025 Q2: €12k2025 Q3: €18k2025 Q4: €17k2026 Q1: €11k2026 Q2: andmed puuduvad2026 Q3: andmed puuduvad2026 Q4: andmed puuduvad20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv10 893 €1650 €0 €
202570 214 €6398 €0 €
202452 570 €4696 €0 €
202367 063 €5984 €0 €
202244 092 €2122 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€11k
Riigimaksud 2026€2k
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025€22k€12k€18k€17k
Riigimaksud 2025€2k759 €€2k€2k
Tööjõumaksud 20250 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024€3k€11k€23k€15k
Riigimaksud 2024605 €223 €€3k€1k
Tööjõumaksud 20240 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 2023€25k€17k€22k€2k
Riigimaksud 2023€3k€2k944 €1 €
Tööjõumaksud 20230 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2023
Käive 2022€4k€13k€11k€17k
Riigimaksud 2022367 €€1k17 €656 €
Tööjõumaksud 20220 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2022

Ajalugu (6)

Äriregister kanded
15.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50140510 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50140510 / 2 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.02.2020
Esmakanne
Ä 50140510 · Olek: Jõustunud
26.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
20.02.2020
Esmakanne
Ä 50140510 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Sander RehaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte