Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.04.2020Äriregister
- Aadress
- Tõnismägi 11a-40, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10119 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4646 — Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102276839MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€579kviimane
€1.0m€500k0
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€137kviimane
€200k€-150k€-500k
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 579 268 € | 137 283 € | 1 082 540 € | €2.5m | 0 | 29.08.2025 |
| 2023 | 479 148 € | −256 432 € | 945 257 € | €2.4m | 0 | 08.07.2024 |
| 2022 | 351 872 € | 94 565 € | 1 201 689 € | €2.1m | 0 | 12.07.2023 |
| 2021 | 272 201 € | 149 913 € | 1 107 124 € | €1.2m | 0 | 12.10.2022 |
| 2020 | 118 714 € | 57 211 € | 957 211 € | €970k | 0 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 576 € | 6443 € | 0 € | — |
| 2025 | 467 967 € | 51 617 € | 0 € | — |
| 2024 | 870 451 € | 64 752 € | 0 € | — |
| 2023 | 678 100 € | 12 142 € | 0 € | — |
| 2022 | 448 470 € | 8148 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €37k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €210k | €190k | €36k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | €27k | €18k | €7k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €270k | €165k | €179k | €257k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €14k | €16k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €229k | €133k | €148k | €168k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €92k | €167k | €92k | €97k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50143822 / 4 · Olek: Jõustunud
08.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.04.2020
Muutmiskanne
Ä 50143822 / 3 · Olek: Jõustunud
06.04.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
06.04.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Kanne nr 1
06.04.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Ä 50143822 · Olek: Jõustunud
06.04.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50143822 / 2 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Marko LukkJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Liiva Arendus OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
Linkloop OÜ
Tegelik kasusaajaAsutajaOsanik 50%
Merger Consult OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Merger Holding OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Osaühing TEEMU-E
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Relinord OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 100%
Tooma Arenduse OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 67%