Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.07.2020Äriregister
- Aadress
- Tatari tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 55517744 · +372 5067302Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96211 — Juuksuriteenindus ja habemeajamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102271562MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 487 154 € | 14 645 € | 94 124 € | €359k | 17 | 11.06.2025 |
| 2023 | 444 096 € | 46 546 € | 79 479 € | €265k | 13 | 30.06.2024 |
| 2022 | 350 397 € | 13 917 € | 32 932 € | €184k | 11 | 01.06.2023 |
| 2021 | 360 533 € | 16 459 € | 19 015 € | €56k | 11 | 28.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 105 096 € | 46 670 € | 33 090 € | 16 |
| 2025 | 455 494 € | 184 822 € | 130 973 € | 15 |
| 2024 | 473 104 € | 150 725 € | 120 699 € | 19 |
| 2023 | 435 621 € | 144 004 € | 102 883 € | 14 |
| 2022 | 338 926 € | 103 736 € | 79 186 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €105k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €47k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €107k | €114k | €131k | €103k |
| Riigimaksud 2025 | €43k | €44k | €50k | €48k |
| Tööjõumaksud 2025 | €31k | €31k | €33k | €35k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 16 | 16 | 15 |
| Käive 2024 | €128k | €126k | €112k | €108k |
| Riigimaksud 2024 | €36k | €39k | €46k | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €28k | €30k | €34k | €28k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| Käive 2023 | €102k | €111k | €113k | €110k |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €28k | €42k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €23k | €30k | €29k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 12 | 13 | 14 |
| Käive 2022 | €69k | €86k | €98k | €86k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €26k | €30k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €18k | €25k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 13 | 12 | 11 |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded29.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
29.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50150192 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50150192 / 3 · Olek: Jõustunud
30.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
30.09.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50150192 / 2 · Olek: Jõustunud
13.07.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
13.07.2020
Esmakanne
Ä 50150192 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Ferenc KosoJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Gerli TomsonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet