Üldandmed
Äriregister · 39 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.08.2020Äriregister
- Aadress
- AiandiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5142330Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102300116MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 39 min tagasiAsutajad
Äriregister · 39 min tagasiOsanikud
Äriregister · 39 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 39 min tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 783 844 € | 14 865 € | 2 304 600 € | €3.1m | 7 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 965 459 € | 173 058 € | 2 459 992 € | €3.4m | 10 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 926 658 € | 170 738 € | 2 286 934 € | €2.8m | 7 | 18.08.2023 |
| 2021AUD | 1 027 925 € | 333 562 € | 2 116 197 € | €2.5m | 10 | 17.11.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5283 € | 10 926 € | 11 469 € | 13 |
| 2025 | 1 029 286 € | 42 081 € | 73 505 € | 8 |
| 2024 | 757 734 € | 36 353 € | 43 959 € | 3 |
| 2023 | 1 176 007 € | 201 978 € | 56 848 € | 3 |
| 2022 | 1 010 367 € | 103 346 € | 40 465 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €52k | €192k | €565k | €220k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | 0 € | 0 € | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €16k | €29k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 18 | 13 | 8 |
| Käive 2024 | €3k | €159k | €430k | €165k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €14k | €17k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €9k | €18k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 14 | 6 | 3 |
| Käive 2023 | €24k | €220k | €472k | €461k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €42k | €89k | €66k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €9k | €23k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 16 | 14 | 3 |
| Käive 2022 | €10k | €224k | €515k | €262k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €26k | €53k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €7k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 9 | 9 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 24 min tagasiToetused (5 · €124k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik119 681 €
PRIAEU/EAFRD2024
1433 €
PRIAEU/EAFRD2024
307 €
PRIAEU/EAFRD2023
1769 €
PRIAEU/EAFRD2023
806 €
Ajalugu (15)
Äriregister kanded05.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50152770 / 7 · Olek: Jõustunud
05.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50152770 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50152770 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
27.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50152770 / 4 · Olek: Jõustunud
14.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50152770 / 3 · Olek: Jõustunud
01.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
19.03.2021
Muutmiskanne
Ä 50152770 / 2 · Olek: Jõustunud
19.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.08.2020
Esmakanne
Ä 50152770 · Olek: Jõustunud
25.08.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
19.08.2020
Esmakanne
Ä 50152770 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Voldemar KamenikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet