Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.10.2020Äriregister
- Aadress
- Kotkapoja tn 2a-10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 58211 — Videomängude kirjastamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102303472MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 18 h tagasiXH
X-Flow Holdings LimitedVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 05.06.2024
Osanik 30%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 15 674 675 € | −9 310 898 € | −2 751 410 € | €8.1m | 0 | 09.02.2026 |
| 2023AUD | 568 792 € | −2 071 884 € | 2 034 454 € | €2.5m | 0 | 15.10.2024 |
| 2022AUD | 6015 € | −140 012 € | 1 371 538 € | €1.4m | 0 | 16.05.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | — | — | 0 | 19.07.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3 973 424 € | 15 309 € | 11 475 € | 1 |
| 2025 | 30 316 866 € | 38 900 € | 39 368 € | 1 |
| 2024 | 27 658 639 € | 4435 € | 4637 € | 1 |
| 2023 | 2 183 345 € | — | — | — |
| 2022I-IV kv | 87 298 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4.0m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €10.9m | €7.6m | €6.3m | €5.6m |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €14k | €8k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €13k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €2.8m | €6.6m | €8.7m | €9.6m |
| Riigimaksud 2024 | — | 0 € | — | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | €5k |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €241k | €474k | €517k | €951k |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | €2k | €86k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded06.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
06.08.2025
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 10 · Olek: Jõustunud
06.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50157594 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50157594 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
05.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50157594 / 8 · Olek: Jõustunud
20.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
18.08.2023
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 7 · Olek: Jõustunud
18.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50157594 / 6 · Olek: Jõustunud
28.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
08.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 5 · Olek: Jõustunud
08.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 4 · Olek: Jõustunud
17.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.10.2022
Muutmiskanne
Ä 50157594 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 3 · Olek: Jõustunud
12.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.05.2022
Muutmiskanne
Ä 50157594 / 2 · Olek: Jõustunud
09.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.10.2020
Esmakanne
Ä 50157594 · Olek: Jõustunud
16.10.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Sitki Can ŞahinAsutaja, Osanik 28%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte