16108001RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

G-Wood OÜ

Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine tegevusala alusel registreeritud 26. november 2020. Põhitegevuskoht Tõrma küla, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond.

Tõrma küla, Rakvere vald, Lääne-Viru maakondEMTAK 16281Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine5+ aastat
Värskendatud 9 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€17k
▼ 63% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€9k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 9 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
26.11.2020Äriregister
Aadress
Jahvataja, Tõrma küla, Rakvere vald, 44406 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 16281 — Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmineÄriregister · MTA
KMKR number
EE102417685MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 9 h tagasi
MF
· juhatuse liige alates 26.11.2020
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 9 h tagasi
MM
· asutaja alates 25.11.2020
Asutaja
MF
· asutaja alates 25.11.2020
Asutaja

Osanikud (2)

Äriregister · 9 h tagasi
MF
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 50% · €1k
MM
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 50% · €1k

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 9 h tagasi
MF
· tegelik kasusaaja alates 26.11.2020
Tegelik kasusaaja
MM
· tegelik kasusaaja alates 26.11.2020
Tegelik kasusaaja

Aruanded (4)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2021–2024
€153kviimane
€200k€100k−1 €
2021: 0 €2022: €25k2023: €107k2024: €153k
20212024
Puhaskasum · 2021–2024
€31kviimane
€50k€23k€-5k
2021: €-5k2022: €-2k2023: €8k2024: €31k
20212024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024152 537 €31 189 €34 148 €€49k223.06.2025
2023107 052 €7673 €2959 €€50k223.06.2024
202225 076 €−2389 €−4715 €€38k124.06.2023
20210 €−4826 €−2326 €€12k014.04.2022
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€100k€50k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv17 350 €5192 €3637 €1
2025143 192 €24 068 €8301 €2
2024150 560 €19 432 €6801 €2
2023107 001 €11 301 €3707 €3
202219 331 €332 €0 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€17k
Riigimaksud 2026€5k
Tööjõumaksud 2026€4k
Töötajaid 20261
Käive 2025€47k€45k€22k€29k
Riigimaksud 2025€8k€7k€5k€4k
Tööjõumaksud 2025€2k€2k€3k€2k
Töötajaid 20253322
Käive 2024€25k€58k€33k€35k
Riigimaksud 2024€4k€3k€6k€6k
Tööjõumaksud 2024€2k€1k€2k€2k
Töötajaid 20242222
Käive 2023€17k€33k€30k€27k
Riigimaksud 2023€2k€3k€4k€2k
Tööjõumaksud 2023622 €933 €€1k876 €
Töötajaid 20231123
Käive 20220 €€5k€9k€6k
Riigimaksud 20220 €322 €10 €
Tööjõumaksud 20220 €0 €0 €
Töötajaid 20221

Toetused (1 · €15k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
15 000 €

Ajalugu (10)

Äriregister kanded
16.02.2026
Muutmiskanne
Ä 50160942 / 4 · Olek: Jõustunud
16.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50160942 / M2 · Olek: Jõustunud
18.12.2025
Muutmiskanne
Ä 50160942 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50160942 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
23.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50160942 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.11.2020
Esmakanne
Ä 50160942 · Olek: Jõustunud
26.11.2020
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Marius Fuglsang DamgaardJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Madis MaltsarAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte