Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.12.2020Äriregister
- Aadress
- Sigala, Vasula alevik, Tartu vald, 60535 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.vasula.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55500416Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47111 — Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102320701MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 20 h tagasi vasula.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€6.1mviimane
€10.0m€5.0m0
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€490kviimane
€500k€250k−50 €
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 121 754 € | 489 930 € | 663 640 € | €1.1m | 46 | 31.07.2025 |
| 2023AUD | 5 557 767 € | 308 853 € | 473 710 € | €833k | 46 | 24.06.2024 |
| 2022 | 1 510 828 € | 161 611 € | 164 857 € | €460k | 40 | 01.06.2023 |
| 2021 | 16 352 € | −28 € | 3246 € | €7k | 1 | 11.05.2022 |
| 2020 | 774 € | 774 € | 3274 € | €4k | 0 | 10.02.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 463 128 € | 209 770 € | 85 199 € | 46 |
| 2025 | 5 991 685 € | 826 407 € | 370 879 € | 46 |
| 2024 | 5 718 019 € | 708 397 € | 361 334 € | 49 |
| 2023 | 5 567 196 € | 539 947 € | 322 627 € | 50 |
| 2022 | 928 672 € | 52 881 € | 25 045 € | 50 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.5m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €210k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €85k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 46 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.5m | €1.5m | €1.6m | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €256k | €175k | €208k | €188k |
| Tööjõumaksud 2025 | €95k | €91k | €98k | €87k |
| Töötajaid 2025 | 48 | 48 | 45 | 46 |
| Käive 2024 | €1.4m | €1.4m | €1.5m | €1.5m |
| Riigimaksud 2024 | €175k | €173k | €186k | €175k |
| Tööjõumaksud 2024 | €87k | €86k | €97k | €91k |
| Töötajaid 2024 | 49 | 48 | 49 | 49 |
| Käive 2023 | €1.4m | €1.4m | €1.4m | €1.4m |
| Riigimaksud 2023 | €125k | €110k | €153k | €153k |
| Tööjõumaksud 2023 | €71k | €74k | €89k | €89k |
| Töötajaid 2023 | 49 | 48 | 49 | 50 |
| Käive 2022 | €2k | 0 € | 0 € | €927k |
| Riigimaksud 2022 | 64 € | — | — | €53k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | €25k |
| Töötajaid 2022 | 44 | 46 | 50 | 50 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded09.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.12.2025
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 9 · Olek: Jõustunud
23.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 7 · Olek: Jõustunud
21.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 6 · Olek: Jõustunud
16.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 5 · Olek: Jõustunud
18.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
18.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50161655 / 4 · Olek: Jõustunud
10.02.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.02.2021
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 3 · Olek: Jõustunud
26.01.2021
Muutmiskanne
Ä 50161655 / 2 · Olek: Jõustunud
10.12.2020
Muutmiskanne
Ä 50161655 / M1 · Olek: Jõustunud
04.12.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
04.12.2020
Esmakanne
Ä 50161655 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tanel KalsonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet