16114941RegistrisOsaühing

OÜ Vahtraste niidud

Segapõllumajandus tegevusala alusel registreeritud 4. detsember 2020. Põhitegevuskoht Muhu vald.

Muhu valdEMTAK 01501Segapõllumajandus5+ aastat
Värskendatud 9 h tagasi
Käive
€39k
▲ 75% vs 2023
Töötajaid
2024. aruande seisuga
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 9 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
04.12.2020Äriregister
Aadress
Sassi, Lõetsa küla, Muhu vald, 94749 Saare maakondADS / Äriregister
Telefon
+372 53010834Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 01501 — SegapõllumajandusÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 9 h tagasi
ÜH
· juhatuse liige alates 04.12.2020
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 9 h tagasi
ÜH
· asutaja alates 04.12.2020
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 9 h tagasi
ÜH
· osanik alates 10.04.2025
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 9 h tagasi
ÜH
· tegelik kasusaaja alates 04.12.2020
Tegelik kasusaaja

Aruanded (4)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2021–2024
€39kviimane
€50k€25k0
2021: €3k2022: €39k2023: €23k2024: €39k
20212024
Puhaskasum · 2021–2024
586 €viimane
€1k0 €€-1k
2021: 400 €2022: 684 €2023: −843 €2024: 586 €
20212024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202439 455 €586 €1251 €€1k025.06.2025
202322 600 €−843 €240 €240 €012.06.2024
202238 968 €684 €1084 €€1k029.06.2023
20212950 €400 €400 €400 €029.06.2022
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Riigihanked (2 · €211k)

Riigihangete register · 12 h tagasi

Ajalugu (7)

Äriregister kanded
10.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50161664 / 3 · Olek: Jõustunud
10.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.04.2025
Osanike muutmine
Ä 50161664 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50161664 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 2 sündmust
04.12.2020
Esmakanne
Ä 50161664 · Olek: Jõustunud
04.12.2020
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Ülar HolloJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet