Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.01.2021Äriregister
- Aadress
- Lombinurga, Jõusa küla, Tartu vald, 60507 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2021–2024
€11kviimane
€20k€10k0
20212024
Puhaskasum · 2021–2024
€3kviimane
€5k€2k−1 €
20212024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10 953 € | 2517 € | 10 209 € | €10k | 0 | 29.06.2025 |
| 2023 | 8531 € | 2235 € | 7692 € | €8k | 0 | 21.01.2024 |
| 2022 | 4399 € | 2929 € | 2957 € | €3k | 0 | 11.03.2023 |
| 2021 | 85 € | 28 € | 28 € | 78 € | 0 | 26.05.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 427 € | 446 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 427 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 446 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded04.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
04.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50163698 / 5 · Olek: Jõustunud
11.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50163698 / 4 · Olek: Jõustunud
28.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
28.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50163698 / 3 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50163698 / 2 · Olek: Jõustunud
06.01.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
06.01.2021
Esmakanne
Ä 50163698 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kadi MetsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet