Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.01.2021Äriregister
- Aadress
- Lähte tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102330762MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 000 363 € | 63 843 € | 758 887 € | €995k | 1 | 16.06.2025 |
| 2023 | 1 969 740 € | 131 105 € | 707 043 € | €795k | 1 | 17.06.2024 |
| 2022 | 1 700 173 € | 286 467 € | 575 939 € | €637k | 1 | 20.04.2023 |
| 2021 | 1 421 807 € | 287 576 € | 286 972 € | €552k | 1 | 13.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 230 074 € | 0 € | 1850 € | 1 |
| 2025 | 3 675 140 € | 210 035 € | 6068 € | 1 |
| 2024 | 1 851 537 € | 87 503 € | 7013 € | 1 |
| 2023 | 1 903 964 € | 146 007 € | 5402 € | 2 |
| 2022 | 1 844 661 € | 111 386 € | 4264 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €230k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €946k | €851k | €723k | €1.2m |
| Riigimaksud 2025 | €81k | €77k | €18k | €34k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €181k | €289k | €310k | €1.1m |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €14k | €19k | €48k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €304k | €468k | €592k | €541k |
| Riigimaksud 2023 | €43k | €37k | €14k | €52k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €389k | €600k | €415k | €440k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €25k | €23k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | 968 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiRiigihanked (2 · €196k)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 26.01.2024 | Hüüru mõisa raamatukogu projekteerimis-ehitustööd | MTÜ Hüüru Külaselts | 122 180 € |
| 05.04.2023 | Teisaldatava konteinertankla ehitus | Alutaguse Vallavalitsus | 74 000 € |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50163985 / 5 · Olek: Jõustunud
01.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50163985 / 4 · Olek: Jõustunud
08.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
08.08.2022
Muutmiskanne
Ä 50163985 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
16.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50163985 / 2 · Olek: Jõustunud
11.01.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
11.01.2021
Esmakanne
Ä 50163985 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Peeter RüütelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
EF Ehitus OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 33%Juhatuse liige
Evicon Ehitus OÜ
Asutaja
Haldja Arendus OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Kanvest OÜ
Asutaja
LUMU OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
PECCO OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Tankla Haldus OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%