Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid tegevusala alusel registreeritud 25. juuni 2021. Põhitegevuskoht Raadi alev, Tartu vald, Tartu maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
SNV Haldus OÜ on isikute kaudu seotud 25 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 3 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Lauri Soopalu kaudu (12 ettevõtet).
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025 | 4792 € | 875 414 € | 438k € | 441k € | 0 | 01.06.2026 | |
| 2024 | 164 € | −197 050 € | -138k € | 442k € | 1 | 30.05.2025 | |
| 2023 | 239 225 € | 4143 € | 59k € | 750k € | 1 | 19.04.2024 | |
| 2022 | 46 454 € | −246 727 € | 55k € | 430k € | 0 | 30.06.2023 | |
| 2021 | – | −750 € | 2k € | 40k € | 0 | 08.04.2022 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 880 € | 0 € | 0 € | – |
| 2025 | 4313 € | 287 € | 0 € | – |
| 2024 | 164 € | 1254 € | 13 146 € | 1 |
| 2023 | 239 225 € | 0 € | 6799 € | 1 |
| 2022 | 46 454 € | 50 € | 0 € | – |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 480 € | 400 € | 0 € | – |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | – | 0 € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | – | 0 € | – |
| Töötajaid 2026 | – | – | – | – |
| Käive 2025 | 675 € | 0 € | 0 € | 4k € |
| Riigimaksud 2025 | 85 € | 0 € | 0 € | 202 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | – | – | – | – |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 164 € |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 1k € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 2k € | 2k € | 9k € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | – | – | – |
| Käive 2023 | 112k € | 100k € | 0 € | 27k € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 2k € | 5k € |
| Töötajaid 2023 | – | 1 | 1 | – |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 46k € |
| Riigimaksud 2022 | 50 € | – | – | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | – | – | 0 € |
| Töötajaid 2022 | – | – | – | – |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Equitix OÜ | Juhatuse liige | 16091832 |
| Fundflip OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 11883681 |
| Furnimed OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 16545813 |
| MediCloud OÜ | AsutajaOsanik 25%Juhatuse liige | 16340560 |
| MediDoc OÜ | AsutajaOsanik 50%Juhatuse liige | 14950691 |
| Meditsiini Haldus OÜ | AsutajaOsanik 50%Juhatuse liige | 14819821 |
| OÜ MountServ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 11946750 |
| Prefabricated Modular Bathrooms OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12413492 |
| Radisol OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 35% | 16283164 |
| SNV Invest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12756625 |
| Tehase Catering OÜ | Asutaja | 16148058 |
| UpDental OÜ | Asutaja | 16116609 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| A-Vantage OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 12306230 |
| A-Venture OÜ | Juhatuse liige | 17039650 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| KRUNDIX OÜ | Osanik 50%AsutajaJuhatuse liige | 17320476 |
| MediCloud OÜ | AsutajaOsanik 25% |
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% |
| 16413388 |
| Prefabricated Modular Bathrooms OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12413492 |
| SNV Invest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12756625 |
| Tehase Catering OÜ | Asutaja | 16148058 |
| UpDental OÜ | Osanik 20%Juhatuse liigeAsutaja | 16116609 |
| 16340560 |
| NARITA INVEST OÜ | Juhatuse liige | 17039472 |
| Narita OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 16940975 |
| SNV Invest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12756625 |
| UpDental OÜ | Osanik 20%Juhatuse liigeAsutaja | 16116609 |
Võrdlusrühm: Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid, 469 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2021. Sel aastal registreeriti 19 683 osaühing, neist tegutseb praegu 18 921 ehk 96,1%.