Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2021Äriregister
- Aadress
- F. R. Kreutzwaldi tn 1 // Narva mnt 26, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10120 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- Osakapital
- 10 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€4kviimane
€10k€5k0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€-21kviimane
€50k0 €€-50k
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3500 € | −21 478 € | 5515 € | €35k | 0 | 29.06.2025 |
| 2023 | 7500 € | 21 063 € | 26 993 € | €56k | 0 | 20.06.2024 |
| 2022 | 8700 € | −4070 € | −1570 € | €4k | 0 | 23.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
2022202320242025
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025I-II kv | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 0 € | — | — | — |
| 2023 | 19 088 € | — | — | — |
| 2022I-IV kv | 22 500 € | 0 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | — | — |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €19k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | €23k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (2 · €70k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
35 000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
35 000 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded21.03.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50181907 / M8 · Olek: Jõustunud
31.03.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50181907 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.07.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Kanne nr 7
05.07.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Ä 50181907 / 8 · Olek: Jõustunud
04.07.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Ä 50181907 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
20.06.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Ä 50181907 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.06.2024
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Kanne nr 6
17.06.2024
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 50181907 / 7 · Olek: Jõustunud
13.03.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50181907 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.07.2023
Muutmiskanne
Ä 50181907 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.06.2023
Muutmiskanne
Ä 50181907 / 5 · Olek: Jõustunud
26.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50181907 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50181907 / 4 · Olek: Jõustunud
11.04.2023
Muutmiskanne
Ä 50181907 / M2 · Olek: Jõustunud
28.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
28.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50181907 / 3 · Olek: Jõustunud
12.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50181907 / 2 · Olek: Jõustunud
07.09.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
07.09.2021
Esmakanne
Ä 50181907 · Olek: Jõustunud
03.09.2021
Esmakanne
Ä 50181907 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Mart LuideJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 65%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet