Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.09.2021Äriregister
- Aadress
- Veerenni tn 38bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6604144Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 64201 — Valdusfirmade tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (10)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiSakari Ventures OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | — | −260 600 € | 1 686 236 € | €5.7m | 1 | 24.10.2025 |
| 2023AUD | — | −273 783 € | 1 946 836 € | €5.1m | 2 | 31.12.2024 |
| 2022 | — | −50 180 € | 249 872 € | €2.3m | 0 | 14.07.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 308 € | 308 € | — |
| 2025 | — | 20 787 € | 20 787 € | — |
| 2024 | — | 26 093 € | 26 815 € | 2 |
| 2023 | — | 16 784 € | 17 389 € | 3 |
| 2022 | 0 € | 4583 € | 4579 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 308 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 308 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 122 € | €10k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | 122 € | €10k | €6k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €8k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €9k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | €1k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | 2 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded07.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 10 · Olek: Jõustunud
17.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.11.2025
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 9 · Olek: Jõustunud
05.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
05.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50183317 / 8 · Olek: Jõustunud
07.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 7 · Olek: Jõustunud
15.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 6 · Olek: Jõustunud
30.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
30.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50183317 / 5 · Olek: Jõustunud
18.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50183317 / M1 · Olek: Jõustunud
13.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
13.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50183317 / 4 · Olek: Jõustunud
08.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 3 · Olek: Jõustunud
30.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50183317 / 2 · Olek: Jõustunud
16.09.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
16.09.2021
Esmakanne
Ä 50183317 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 17 ettevõttes.
Oliver MattJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 13%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Mattias MölderJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Hiiu Naima OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
LEI System OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Modena Estonia OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Modena Payments OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Pogchamp OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
SRINI OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 45%Juhatuse liigeAsutaja
Sumena OÜ
Tegelik kasusaaja
Omanikukonto: PEETER MATTOsanik 2% · 2 muud ettevõtet
Omanikukonto: MIKK MARKUS SIHVEROsanik 2% · 1 muu ettevõte