16343558RegistrisOsaühing

Lucca Investeeringud OÜ

Enda kinnisvara ost ja müük tegevusala alusel registreeritud 18. oktoober 2021. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 68101Enda kinnisvara ost ja müük4+ aastat
Värskendatud 1 h tagasi
Käive
Töötajaid
2024. aruande seisuga
Tasutud maksud
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 1 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
18.10.2021Äriregister
Aadress
Telliskivi tn 51a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10611 Harju maakondADS / Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 68101 — Enda kinnisvara ost ja müükÄriregister · MTA
Osakapital
2600,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 1 h tagasi
OK
Sünniaeg 1974 · 52 a · juhatuse liige alates 18.10.2021
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 1 h tagasi
EH
Euro Holding OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16281656 · asutaja alates 15.10.2021
Asutaja · 975 €
IG
Invego Group OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16281679 · asutaja alates 15.10.2021
Asutaja · €2k

Osanikud (6)

Äriregister · 1 h tagasi
0%50%100%
Asutaja / juhtkond
51.0% · 2
Muud
49.0% · 4
#Osanik%
140.00%
216.00%
311.00%
411.00%
511.00%
611.00%
IG
Invego Group OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16281679 · osanik alates 30.10.2025
Osanik 40% · €1k
AR
Juriidiline isik · 10033213 · osanik alates 05.12.2025
Osanik 16% · 416 €
OI
Sünniaeg 1978 · 48 a · osanik alates 16.08.2023
Osanik 11% · 286 €
UO
UPTIME OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10308733 · osanik alates 16.08.2023
Osanik 11% · 286 €
SO
Scandicline OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11175375 · osanik alates 16.08.2023
Osanik 11% · 286 €
OF
Juriidiline isik · 11298965 · osanik alates 05.12.2025
Osanik 11% · 286 €
Kontsentratsioon

Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.

Top 1
40.0%
Top 3
67.0%
Top 5
89.0%
Top 10
100.0%
80%-i piir
5/6
Gini
0.27

Dominantne osanik: 40.0% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 1 h tagasi
OK
Sünniaeg 1974 · 52 a · tegelik kasusaaja alates 18.10.2021
Tegelik kasusaaja
MP
· tegelik kasusaaja alates 18.10.2021
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 1 h tagasi

Lucca Investeeringud OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.

Aruanded (3)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Puhaskasum · 2022–2024
€-78kviimane
1 €€-50k€-100k
2022: €-81k2023: €-76k2024: €-78k
20222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024AUD−78 381 €−233 246 €€3.7m030.06.2025
2023AUD−76 442 €−154 865 €€3.7m028.06.2024
2022AUD−81 023 €−78 423 €€3.7m012.07.2023
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Ajalugu (10)

Äriregister kanded
26.03.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
26.03.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50186063 / 5 · Olek: Jõustunud
26.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
26.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50186063 / 4 · Olek: Jõustunud
26.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
26.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50186063 / 3 · Olek: Jõustunud
21.10.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.10.2021
Muutmiskanne
Ä 50186063 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
18.10.2021
Esmakanne
Ä 50186063 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 88 ettevõttes.

Omanikukonto: Kristjan-Thor VähiJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 55 muud ettevõtet

… ja veel 31 ettevõtet

Marek PärtelTegelik kasusaaja · 30 muud ettevõtet

… ja veel 6 ettevõtet