Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2022Äriregister
- Aadress
- Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11312 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- sportomedica.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 86221 — EriarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi sportomedica.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€2.1mviimane
€5.0m€2.5m0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€294kviimane
€500k€250k−1 €
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 114 590 € | 293 646 € | 76 608 € | €286k | 13 | 14.04.2025 |
| 2023 | 1 755 871 € | 230 815 € | 268 507 € | €407k | 23 | 27.03.2024 |
| 2022 | 870 718 € | 175 961 € | 178 461 € | €290k | 9 | 02.04.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 109 852 € | 73 945 € | 32 |
| 2025 | — | 375 324 € | 268 689 € | 31 |
| 2024 | — | 288 481 € | 253 600 € | 33 |
| 2023 | — | 238 628 € | 216 328 € | 25 |
| 2022 | — | 79 118 € | 84 701 € | 31 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €110k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €74k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 32 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €130k | €77k | €62k | €107k |
| Tööjõumaksud 2025 | €65k | €67k | €66k | €71k |
| Töötajaid 2025 | 33 | 33 | 33 | 31 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €54k | €114k | €61k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €57k | €69k | €65k | €62k |
| Töötajaid 2024 | 28 | 29 | 31 | 33 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €43k | €90k | €57k | €49k |
| Tööjõumaksud 2023 | €46k | €58k | €61k | €52k |
| Töötajaid 2023 | 33 | 33 | 34 | 25 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | — | 219 € | €39k | €40k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 137 € | €42k | €43k |
| Töötajaid 2022 | 29 | 29 | 31 | 31 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded03.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.03.2026
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 8 · Olek: Jõustunud
27.02.2026
Osanike muutmine
Ä 50198510 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
03.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 7 · Olek: Jõustunud
03.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 6 · Olek: Jõustunud
27.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 3 · Olek: Jõustunud
07.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50198510 / 2 · Olek: Jõustunud
15.03.2022
Esmakanne
Kanne nr 1
15.03.2022
Esmakanne
Ä 50198510 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Kaspar RõivasseppJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 55%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Egle RõivasseppJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Dmitri KulakJuhatuse liige, Osanik 5% · 3 muud ettevõtet
Timo RahnelOsanik 25% · 1 muu ettevõte
Sten SiitamOsanik 5% · 1 muu ettevõte