Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2022Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 139e/2-8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11317 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102476998MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€263kviimane
€500k€250k0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€181kviimane
€500k€250k−1 €
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 263 033 € | 181 361 € | 535 564 € | €555k | 0 | 01.08.2025 |
| 2023 | 383 583 € | 207 803 € | 354 203 € | €371k | 0 | 11.07.2024 |
| 2022 | 279 142 € | 146 400 € | 146 400 € | €156k | 0 | 14.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 814 € | — | — | — |
| 2025 | 65 729 € | 384 € | 0 € | — |
| 2024 | 235 741 € | — | — | — |
| 2023 | 393 682 € | — | — | — |
| 2022I-IV kv | 245 583 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €7k | €8k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 384 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €56k | €41k | €69k | €70k |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €90k | €93k | €98k | €112k |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | €52k | €76k | €118k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (7)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50198549 / 3 · Olek: Jõustunud
03.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50198549 / 2 · Olek: Jõustunud
15.03.2022
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 2 sündmust
15.03.2022
Esmakanne
Ä 50198549 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.03.2022
Esmakanne
Ä 50198549 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Camilla Nairesiai Van KlinkenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Duncan Robertson MalcolmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte