Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.06.2022Äriregister
- Aadress
- Sauna tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- hoogmobility.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 77399 — Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102509713MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi hoogmobility.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
Raamistik
Vue.js
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107 471 € | −98 383 € | 159 752 € | €186k | 4 | 01.07.2025 |
| 2023 | 99 908 € | −24 438 € | 193 137 € | €211k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 7198 € | 74 € | 2574 € | €25k | 0 | 16.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 334 € | 5278 € | 4142 € | 1 |
| 2025 | 147 864 € | 28 062 € | 10 713 € | 2 |
| 2024 | 136 196 € | 33 818 € | 24 357 € | 2 |
| 2023 | 303 666 € | 17 195 € | 9688 € | 4 |
| 2022I-IV kv | 31 594 € | 869 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €43k | €55k | €43k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €5k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | 375 € | €2k | €5k |
| Töötajaid 2025 | — | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €3k | €39k | €56k | €39k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €8k | €12k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €2k | €88k | €163k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 279 € | €6k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | €3k | €7k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | — | — | €26k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | 531 € | 338 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiToetused (1 · €48k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2023
48 424 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded20.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50205698 / 8 · Olek: Jõustunud
05.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50205698 / 7 · Olek: Jõustunud
30.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
30.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50205698 / 6 · Olek: Jõustunud
26.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
26.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50205698 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50205698 / 4 · Olek: Jõustunud
22.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 3
22.05.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50205698 / 3 · Olek: Jõustunud
17.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.05.2023
Muutmiskanne
Ä 50205698 / 2 · Olek: Jõustunud
29.06.2022
Esmakanne
Kanne nr 1
29.06.2022
Esmakanne
Ä 50205698 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 18 ettevõttes.
Holger OllemaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 24%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Drevor Andris RudnevsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 34%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Maris RudnevsOsanik 9% · 5 muud ettevõtet
Rando AavOsanik 15% · 3 muud ettevõtet
Karel KaldmaOsanik 3% · 1 muu ettevõte
Omanikukonto: Markus ReinboomOsanik 3% · 5 muud ettevõtet
Sam SchmidtOsanik 3% · 1 muu ettevõte