Üldandmed
Äriregister · 1 p tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.08.2022Äriregister
- Aadress
- Eisma vkt 3, Eisma küla, Haljala vald, 45411 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90202 — Muusikute lavaline tegevusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 p tagasiAsutajad
Äriregister · 1 p tagasiOsanikud
Äriregister · 1 p tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 p tagasiAruanded (2)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2948 € | 735 € | 798 € | €1k | 0 | 19.06.2025 |
| 2023 | 3700 € | 63 € | 63 € | 243 € | 1 | 28.06.2024 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 568 € | 614 € | 2 |
| 2025 | — | 233 € | 251 € | 2 |
| 2023 | — | 604 € | 627 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 568 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 614 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | 233 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | 251 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | 2 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 604 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 627 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 19.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 2948 €
2024
- 28.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 3700 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Sven RannarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet