16568470RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

OÜ INF Engineering

Valdusfirmade tegevus tegevusala alusel registreeritud 7. september 2022. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 64211Valdusfirmade tegevus3+ aastat
Värskendatud 11 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€401k
▼ 4% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
13
MTA 2026
Tasutud maksud
€229k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 11 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
07.09.2022Äriregister
Aadress
Liivalaia tn 9, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10118 Harju maakondADS / Äriregister
Telefon
+372 6409978Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 64211 — Valdusfirmade tegevusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102539644MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (5)

Äriregister · 11 h tagasi
RR
Sünniaeg 1972 · 54 a · juhatuse liige alates 21.11.2022
Juhatuse liige
EP
Sünniaeg 1968 · 58 a · nõukogu liige alates 06.09.2022
Nõukogu liige
JS
Sünniaeg 1966 · 60 a · nõukogu liige alates 06.09.2022
Nõukogu liige
MT
Sünniaeg 1982 · 44 a · nõukogu liige alates 06.09.2022
Nõukogu liige
AH
Sünniaeg 1961 · 65 a · nõukogu liige alates 06.09.2022
Nõukogu liige

Asutajad

Äriregister · 11 h tagasi
AI
Juriidiline isik · 10139414 · asutaja alates 06.09.2022
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 11 h tagasi
AI
Juriidiline isik · 10139414 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 11 h tagasi
EP
Sünniaeg 1965 · 61 a · tegelik kasusaaja alates 07.09.2022
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 11 h tagasi

OÜ INF Engineering on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.

OÜ INF Engineering16568470Aktsionär 100%AS INF Ehitus11097051Osanik 51%INF INFRA OÜ16421809Osanik 100%OÜ Gaslab14686923Osanik 60%OÜ INF Maavarad14273374

Aruanded (2)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024AUD1 460 342 €−99 731 €5 617 893 €€6.0m1127.06.2025
2023AUD1 773 994 €−739 876 €4 367 624 €€5.8m1120.06.2024
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€1.0m€500k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv401 356 €135 332 €93 907 €13
20251 560 313 €519 077 €389 712 €12
20241 657 423 €461 160 €289 436 €11
20231 313 800 €582 158 €390 933 €9
2022I-IV kv175 065 €46 792 €21 361 €11
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€401k
Riigimaksud 2026€135k
Tööjõumaksud 2026€94k
Töötajaid 202613
Käive 2025€420k€348k€436k€357k
Riigimaksud 2025€115k€158k€125k€121k
Tööjõumaksud 2025€86k€130k€82k€91k
Töötajaid 202510101212
Käive 2024€588k€355k€357k€358k
Riigimaksud 2024€104k€115k€119k€123k
Tööjõumaksud 2024€71k€70k€72k€76k
Töötajaid 2024891011
Käive 2023€302k€325k€345k€342k
Riigimaksud 2023€124k€164k€117k€178k
Tööjõumaksud 2023€79k€116k€69k€127k
Töötajaid 2023119109
Käive 2022€175k
Riigimaksud 2022€47k
Tööjõumaksud 2022€21k
Töötajaid 202211

Ajalugu (12)

Äriregister kanded
04.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50210230 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50210230 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.01.2023
Muutmiskanne
Ä 50210230 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
16.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.12.2022
Muutmiskanne
Ä 50210230 / 3 · Olek: Jõustunud
21.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.11.2022
Muutmiskanne
Ä 50210230 / 2 · Olek: Jõustunud
21.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.09.2022
Esmakanne
Ä 50210230 · Olek: Jõustunud
07.09.2022
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 157 ettevõttes.

Enn PantTegelik kasusaaja · 67 muud ettevõtet

… ja veel 43 ettevõtet

Martti TalgreNõukogu liige · 28 muud ettevõtet

… ja veel 4 ettevõtet

Ain HanschmidtNõukogu liige · 29 muud ettevõtet

… ja veel 5 ettevõtet