Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2022Äriregister
- Aadress
- Pirni tn 3, Kose alevik, Võru vald, 65522 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90391 — Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevusedÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€38kviimane
€50k€25k0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€3kviimane
€10k€5k−1 €
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37 942 € | 3478 € | 14 376 € | €15k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 24 858 € | 5088 € | 10 898 € | €11k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 9600 € | 3309 € | 5809 € | €6k | 0 | 19.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 345 € | 374 € | — |
| 2024 | — | 339 € | 367 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 345 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 374 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | 339 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | 367 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | 1 |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded31.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50210237 / 4 · Olek: Jõustunud
08.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50210237 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50210237 / 2 · Olek: Jõustunud
07.09.2022
Esmakanne
Kanne nr 1
07.09.2022
Esmakanne
Ä 50210237 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Siim SarealJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet