Üldandmed
Äriregister · 23 min tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.10.1997Äriregister
- Aadress
- Posti tn 20, Viljandi linn, 71004 Viljandi maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5015069Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 94995 — Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendusedÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 23 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 min tagasiViljandimaa Muinsuskaitse Ühendus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
−35 €viimane
200 €€-2k€-5k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −35 € | 9507 € | €10k | 2 | 19.06.2025 |
| 2023 | — | 21 € | 9542 € | €10k | 3 | 11.06.2024 |
| 2022 | — | 8 € | 9521 € | €10k | 3 | 18.06.2023 |
| 2021 | — | 72 € | 9513 € | €10k | 3 | 12.06.2022 |
| 2020 | — | −3281 € | 9441 € | €9k | 3 | 13.06.2021 |
| 2019 | — | 131 € | 12 722 € | €13k | 3 | 06.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1413 € | 1460 € | 2 |
| 2025 | — | 5868 € | 6065 € | 2 |
| 2024 | — | 4726 € | 4896 € | 2 |
| 2023 | — | 9499 € | 9966 € | 2 |
| 2022 | — | 7920 € | 8354 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 462 € | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | 469 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 4 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 4 | 3 | 4 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.02.2023
Muutmiskanne
M 20033324 / 7 · Olek: Jõustunud
28.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.12.2017
Muutmiskanne
M 20033324 / 6 · Olek: Jõustunud
21.12.2017
Muutmiskanne
M 20033324 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
M 20033324 / 5 · Olek: Jõustunud
31.03.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
31.03.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
M 20033324 / 4 · Olek: Jõustunud
13.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2015
Muutmiskanne
M 20033324 / 3 · Olek: Jõustunud
06.01.2015
Muutmiskanne
M 20033324 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.06.2007
Muutmiskanne
M 33324 / 2 · Olek: Jõustunud
31.05.2007
Muutmiskanne
M 33324 / M1 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
M 7001 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
M 33324 · Olek: Kinnitatud
05.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
04.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
M 7001 / 3 · Olek: Jõustunud
19.02.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
31.10.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Jaak PihlakJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet